Oppo A73 alınır mı?

Hocam epeydeki yorumları baz alacaksak Apple şirketinde çalışan herkes direk idam edilmeli, dünyadaki tek marka Xiaomi olmalıdır.
Gidip Apple ve Xiaomi yorumlarını okursanız anlarsınız ne demek istediğimi o site ağzına kadar teknoloji cühelası, fanboy ve hater kaynıyor.

Şikayet var siteside aynı şekilde.
Orası doğru fakat attığım fotolar da markayı veya modeli öven ya da kötüleme yok. Yazılım ile sorun yaşayanları koydum. Eğer arkadaş şuan bu telefonu alırsa biraz şans işi ,eğer a34 yazılımı gelirse ve güncellemezse sıkıntı olmaz ama yeni yazılım ile gelirse sorun yaşar. Benim diyeceklerim bu kadar siz sonuna kadar savunmaya devam edin.

Orası doğru fakat attığım fotolar da markayı veya modeli öven ya da kötüleme yok. Yazılım ile sorun yaşayanları koydum. Eğer arkadaş şu an bu telefonu alırsa biraz şans işi, eğer A34 yazılımı gelirse ve güncellemezse sıkıntı olmaz ama yeni yazılım ile gelirse sorun yaşar. Benim diyeceklerim bu kadar siz sonuna kadar savunmaya devam edin.

Hocam sizce Şikayetvar sitesinde ya da diğer forumlarda hiçbir yazılım şikayeti olan insan yokken sadece epey de olması garip değil mi?

Yani hawlı kullanıcı söylemişti ve sonuna kadar katılıyorum şu lafa "şikayetin kaç kişide olduğuna değil, kaç kişide bir olduğuna bakmak lazım"

Hocam sizce Şikayetvar sitesinde ya da diğer forumlarda hiçbir yazılım şikayeti olan insan yokken sadece epey de olması garip değil mi?

Yani hawlı kullanıcı söylemişti ve sonuna kadar katılıyorum şu lafa "şikayetin kaç kişide olduğuna değil, kaç kişide bir olduğuna bakmak lazım"
Eğer sen bu telefonu almak isteyen arkadaşa gönül rahatlığıyla yeni yazılımla gelirse sorun yaşamayacağına kanaat getiriyorsan benim için sıkıntı yok , ben rakip markalardan kötülemek için maaş almıyorum.

Eğer sen bu telefonu almak isteyen arkadaşa gönül rahatlığıyla yeni yazılımla gelirse sorun yaşamayacağına kanaat getiriyorsan benim için sıkıntı yok, ben rakip markalardan kötülemek için maaş almıyorum.

Hocam eğer o kişilerin bahsettiği gibi bir yazılım sorunu olsaydı tüm Oppo A73 kullanıcılarında olurdu, yani sadece epey de değil her yerde bu tür şikayetler görürdük.
Yeni sürümle gelen telefonda oluşan sorun eski sürümdeyken alınmış ancak yeni sürüme güncellenmiş telefondada oluşur.
Ve evet gönül rahatlığı ile önerebilirim (forumlarda bu yazılım sorunu ile ilgili şikayet artarsa işler değişir.)

Yeni sürümle gelen telefonda oluşan sorun eski sürümdeyken alınmış ancak yeni sürüme güncellenmiş telefondada oluşur.

"Eğer arkadaş şu an bu telefonu alırsa biraz şans işi, eğer A34 yazılımı gelirse ve güncellemezse sıkıntı olmaz ama yeni yazılım ile gelirse sorun yaşar" demişim yukarı da zaten.

Ve evet gönül rahatlığı ile önerebilirim (forumlarda bu yazılım sorunu ile ilgili şikayet artarsa işler değişir.)

Ben uyarımı yaptım. Sorun yaşayanları da gösterdim, bu sorun herkes de var veya yok bilemem. Bu sorunu yaşayanların sadece epey de olması da garip. Bu istişare bence son bulmaz Oppo A73 kullanan birkaç arkadaşın gelip böyle bir sorunun olup olmadığını ve artı eksilerini söylemesi lazım.

Şu an kullanıyorum memnunum. Arayüzü ve ayarları çok ulaşılabilir ve basit. Ciddi hızlı şarj oluyor. Navigasyon sistemi bayağı sağlam çalışıyor.

Beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir,
Dokunmatiği öyle süper gelmeyebilir.

2500'e fazla beklenti yüklememek lazım

Şu an kullanıyorum memnunum. Arayüzü ve ayarları çok ulaşılabilir ve basit. Ciddi hızlı şarj oluyor. Navigasyon sistemi bayağı sağlam çalışıyor.

Beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir,
Dokunmatiği öyle süper gelmeyebilir.

2500'e fazla beklenti yüklememek lazım
Bende Oppo A54 aldım şimdi geldim. Cidden çok güzel dokunmatiği akıyor. A73'ünde öyle olduğunu tahmin ediyorum. Oppo iyi iş yapıyor bence.

Geri
Yukarı