Oppo A74 iade edilmeli mi?

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam anneme Max 3500 TL olan bir telefon alacaktım. A74'te karar kıldım, annem telefonu özellikle kamerası güzel çeksin diye istiyordu. Lakin birkaç yorum beni biraz üzdü.
Sanırım işlemcisi biraz eskiymiş. Amazon'dan aldım dolayısı ile hemen iade gibi bir şansım var.
Sizin görüşlerinizi merak ediyorum, sizce iade edip farklı bir telefon alınır mı? Tavsiyeniz hangi telefon olurdu? Yardımcı olur musunuz annemin bu konu için dahi üzülmesini istemiyorum.

Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de anneme telefon bakıyorum. Aynı noktadayız. Geçmiş aylarda daha iyi ve fazla seçeneğimiz olabilirdi ama fiyatlar uçmuş maalesef :(

Arkadaşlar selam anneme Max 3500 TL olan bir telefon alacaktım. A74'te karar kıldım, annem telefonu özellikle kamerası güzel çeksin diye istiyordu. Lakin birkaç yorum beni biraz üzdü.
Sanırım işlemcisi biraz eskiymiş. Amazon'dan aldım dolayısı ile hemen iade gibi bir şansım var.
Sizin görüşlerinizi merak ediyorum, sizce iade edip farklı bir telefon alınır mı? Tavsiyeniz hangi telefon olurdu? Yardımcı olur musunuz annemin bu konu için dahi üzülmesini istemiyorum.

Sevgiler.

Note 10s modeline bakabilirsiniz.
İşlemciside fiyatındaki rakiplerine göre yaklaşık %30 daha zayıf hocam öyle abarttıkları kadar değil.
@HaWlI KuLlANIcI @Elan Morin Tedronai hocalarım sizler telefon konusunda bilgilisiniz diye etiketlemek istedim.

Etiketlediğiniz için teşekkürler hocam.

Note 10s modeline bakabilirsiniz.
İşlemciside fiyatındaki rakiplerine göre yaklaşık %30 daha zayıf hocam öyle abarttıkları kadar değil.

Etiketlediğiniz için teşekkürler hocam.
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. En önemli önceliğim kamera, OPPO'yu iade edip 10S'e geçmek mantıklı olur mu?

Geri
Yukarı