Oppo A74 kullanılan hafızası aniden 90 GB arttı

LanetÖzelNo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, telefonumda Max 30 uygulama mevcut. Ve telefonum az önce dolu alanı 126 GB gösterdi ve 126 GB'ın 111 sistemdi. Açıp kapattım. Ve tekrar 36.6 GB'a düştü model: Oppo A74

Merhaba, telefonumda Max 30 uygulama mevcut. Ve telefonum az önce dolu alanı 126 GB gösterdi ve 126 GB'ın 111 sistemdi. Açıp kapattım. Ve tekrar 36.6 GB'a düştü model: Oppo A74.

Bende böyle sorun olmadı. 2 yıldır kullanıyorum ama bende çok memnun değilim sadece şarj ve batarya performansı konusunda mükemmel. Yazılımda çok sorun var isterseniz servis ile görüşün tekrar yazılım atsınlar.

Merhaba, telefonumda Max 30 uygulama mevcut. Ve telefonum az önce dolu alanı 126 GB gösterdi ve 126 GB'ın 111 sistemdi. Açıp kapattım. Ve tekrar 36.6 GB'a düştü model: Oppo A74.

Mate 10 Pro telefonuma geri geçmek çok mantıklı geliyor bu lanetten sonra...

Bug olmuştur, abartılacak bir durum değil.

Zaten yazılımın kendisi sürekli sorun çıkaran bir şey... Beni en çok yoran telefonlardan birisi oldu maalesef.

Mate 10 Pro telefonuma geri geçmek çok mantıklı geliyor bu lanetten sonra...

Zaten yazılımın kendisi sürekli sorun çıkaran bir şey... Beni en çok yoran telefonlardan birisi oldu maalesef.
Telefonu alırken düşünmeniz lazımdı, zaten bu telefon günlük kullanım için. Çok ufak işler için. Telefona lanet okumayın bence kendinize okumadığınız için yakının.

Geri
Yukarı