Oppo A74'e ColorOS 13 gelirse kasma azalır mı?

O
Senin cihazında bir sıkıntı vardır. Benim telefonum çok hızlı. Hiç kasma yaşamıyorum. Zaten bu telefonda profesyonelce oyun oynayamazsın. İşlemcisi günlük işler için. Oyun için değil.
Oyun oynamıyorum zaten günlük işler için ama deyisiklik yok gibi size gelen güncelleme kaç GB di .

O
Oyun oynamıyorum zaten günlük işler için ama deyisiklik yok gibi size gelen güncelleme kaç GB di .
Yaw hocam GB ne değiştirecek. Bana gelen güncelleme direkt olarak yenilenen Android 12 güncellemesi idi. Size bu güncelleme yama olarak gelecekti. O yüzden 4 GB benim güncelleme. Çok kasıyor da sıfırlamayı deneyin.

Ya hocam GB ne değiştirecek. Bana gelen güncelleme direkt olarak yenilenen Android 12 güncellemesi idi. Size bu güncelleme yama olarak gelecekti. O yüzden 4 GB benim güncelleme. Çok kasıyor da sıfırlamayı deneyin.

C.53 sürümü ColorOS12 kullanan cihazlar için 0,95GB boyutundaydi, size gelen guncelleme ColorOS 11'den 12'ye yükseltme olduğu için 4 GB olmasi normal bize de ilk ColorOS12 geldiğinde boyutu 3,95 GB idi yanlış hatırlamıyorsam, sonradan gelen güncellemelerle 4 GB olmuş.

Ya hocam GB ne değiştirecek. Bana gelen güncelleme direkt olarak yenilenen Android 12 güncellemesi idi. Size bu güncelleme yama olarak gelecekti. O yüzden 4 GB benim güncelleme. Çok kasıyor da sıfırlamayı deneyin.

Sordum sadece sakin anladım benimki 1GB di ve kasma sorunu kalktı ortadan.

Oppo A74 yazılımsal sorun yüzünden kasıyormuş ve Android 12 güncellemesi bu yüzden geri çekilmiş. Ben bugün desteği arayıp sordum. Bu yüzden bize Android 12 gelmiyormuş. Yakında gelecek yeni sürüm bize bir yükseltme, size ise güncelleme olarak gelecek.

Hocam selam Oppo'dan anliyorsun galiba bazi mesajlarina baktim bende Oppo A74 var ve aralik guvenlik guncellemesi gelmedi bilgin var mı?

Geri
Yukarı