Oppo A74'e nasıl pixel ROM atılır?

Hocam pixel ROM'u kurduktan sonra deneyimlerinizi bize aktarabilir misiniz? Bende geçmeyi düşünüyorumda. (Bu arada sorunun cevapını bilmiyorum maalesef.)
ROM kuramaz kuramaz. Hiç mi araştırmadınız? Oppo telefonlara BROM Patch geldiğinden beri bootloader açılışı imkansız hale geldi. Bu arada ben Xiaomi Redmi Note 9S'de deneyimlemiştim. Çok güzel bir ROM. Tavsiyemdir.

ROM kuramaz kuramaz. Hiç mi araştırmadınız? Oppo telefonlara brom patch geldiğinden beri Bootloader açılışı imkansız hale geldi.

Benim telefonum Oppo değil ki Redmi benim telefonum. Sadece deneyimleri duymak istemiştim fakat duyamayacağım galiba😢.

Redmi telefonları uçuruyor pixel ROM. PixelExperience ROM'larını incelemenizi öneririm.

Ama tam olarak deneyimlemiş birisi ile iletişime geçip detaylı bilgi alamadığım sürece geçemem.

Ama tam olarak deneyimlemiş birisi ile iletişime geçip detaylı bilgi alamadığım sürece geçemem.

Ve bir de benim telefonum Redmi Note 9 (merlin) ve PixelExperience'in merlin için desteği yokmuş siteye baktım merlin yazınca merlinx çıkıyor ve o ROM'da yüksek ihtimalle bende sorun çıkarır.

ROM kuramaz kuramaz. Hiç mi araştırmadınız? Oppo telefonlara BROM Patch geldiğinden beri bootloader açılışı imkansız hale geldi. Bu arada ben Xiaomi Redmi Note 9S'de deneyimlemiştim. Çok güzel bir ROM. Tavsiyemdir.
Eğer aradıklarında şifre veya uygulama verirlerse bilgilendiririm sizi.

@491824 OnePlus Community bu makaleyi hiç denediniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı