Oppo AX7 yerine alınabilecek telefon önerisi

G. W. F. Hegel

Centipat
Merhabalar, telefonum 4 senelik olduğu için artık değiştirme vakti geldiğini düşünüyorum. Tek kullanım amacım, Instagram, internette surf ve iletişim. Bütçem 5.000 TL, en fazla 6000 TL olabilir. Oppo AX7 kullanıyorum ve bu telefondan daha güçlü bir telefon olabilecek yenilenmiş veya sıfır bir telefon arıyorum. Xiaomi olması çok tercihim değildir. Easycep'ten Samsung S8-S8 Plus veya S9 düşündüm. Iphone da olabilir fakat sanırım daha güçsüzler ve pişman olurum diye düşünüyorum. Yenilenmiş ve eski Samsung S serilerinden olması beni pişman eder mi? Edeceğini düşünürseniz sıfır bir telefon önerebilir misiniz?

A34 kullanıcı olarak tavsiye ederim. Bütçeni aşıyor ama güzel. Diğer cihazlar için bir şey diyemem incelemedim. Güncel kullandığım cihaz. Güzel şarj süresi var. 2 gün gibi. S7 kullandığım dönemde S8 ve S9 çok incelemedim. Artık daha iyileri var.

Yenilenmiş cihaz almanızı tavsiye etmiyorum. Bütçeniz yetiyorsa Galaxy M14 5G almanızı öneririm.

A34 kullanıcı olarak tavsiye ederim. Bütçeni aşıyor ama güzel. Diğer cihazlar için bir şey diyemem incelemedim. Güncel kullandığım cihaz. Güzel şarj süresi var. 2 gün gibi. S7 kullandığım dönemde S8 ve S9 çok incelemedim. Artık daha iyileri var.
A34 bütçemi oldukça aşıyor. A34 segmentine çıkacak olursam zaten yenilenmiş iPhone 11'e zorlarim.

Merhaba, telefonum 4 senelik olduğu için artık değiştirme vakti geldiğini düşünüyorum. Tek kullanım amacım, Instagram, internette surf ve iletişim. Bütçem 5.000 TL, en fazla 6000 TL olabilir. Oppo AX7 kullanıyorum ve bu telefondan daha güçlü bir telefon olabilecek yenilenmiş veya sıfır bir telefon arıyorum. Xiaomi olması çok tercihim değildir. EasyCep'ten Samsung S8-S8 Plus veya S9 düşündüm. IPhone'da olabilir fakat sanırım daha güçsüzler ve pişman olurum diye düşünüyorum. Yenilenmiş ve eski Samsung s serilerinden olması beni pişman eder mi? Edeceğini düşünürseniz sıfır bir telefon önerebilir misiniz?

İkinci el S10'ya da P30 bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı