Oppo Enco Buds W12 alınır mı?

İyi günler. Kulaklığın özellikleri bayağı cezbetti açıkçası. POCO X3 NFC telefonum var. Alınır mı? @Rezerve6 @xbea @Wexiar
Etiket için teşekkür ederim hocam, telefonunuz Bluetooth 5.1 destekliyor kulaklık 5.2 yani çok büyük bir sürüm farkı yok üzeceğini sanmıyorum. Ben kulaklıktan aşırı memnunum zaten incelemesini yapmıştım. 450 TL piyasa fiyatı ben 440 TL aldım. Papara ile alırsanız 428 TL oluyor. Yani bence net alınır...
Dün 329 TL'ye düşmüştü o fiyata net alınırdı. Şimdiki fiyatını bilmiyorum, @xbea hocam incelemesini yapmıştı.
Etiket için teşekkür ederim hocam, evet dün o fiyata ben kardeşime alacaktım ama hızlı bitti fiyat gerçekten.
Ben 430 TL'ye almıştım. Bass performansını beğendim açıkçası. İndirim beklenebilir.
Aynı fikirdeyim hocam.

Hocam o kulaklık sorunlu hemde kronik. Forumda geçenlerde kararsız kalan biri vardı sizin gibi ona OPPO önerdim o gitti Anker aldı dip ses var diye yazmış. Bunun dışında ya sol yada sağ kulaklık çalışmayı durduruyor ve resetlemek de sorunu çözmüyor. HepsiBurada yorumlarında 1 Yıldız yorumları bunlarla dolu. Riske atmayınız derim ben.

İyi günler. Kulaklığın özellikleri bayağı cezbetti açıkçası. POCO X3 NFC telefonum var. Alınır mı? @Rezerve6 @xbea @Wexiar
Alınır hocam. Ses kalitesi çok iyi. Yalnız içinden şarj kablosu çıkmıyor arkadaşın dediği gibi. Şarjı da fena değil götürüyor 1-2 gün yoğun kullanımda. Android kullanıyorsunuz, HeyMelody uygulamasını indirerek kulaklığın ve şarj kutusunun ne kadar şarjının kaldığını görebilirsiniz ve dokunmatik işlevlerini değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar Oppo enco W31 599 TL'ye satılıyor şu anda sizce 379 TL'ye W12 mi yoksa W31 mi alınmalı bass ve yüksek ses seven bir kullanıcıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı