Oppo Enco Buds2 veya Jabra Elite 2 bilgisayarda kullanılır mı?

Computer Geek

Decapat
Daha fazla  
Telefonuma kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum. Bilgisayarımda Bluetooth var. Bu kulaklıkları bilgisayarımda kullanabilir miyim? Belirlediğim 2 model ise şunlar. Harici olarak 1000 TL'ye kadar önerilere açığım.

Kullanılır da bluetooth kulaklıkların mikrofonunu bilgisayarda kullanmak için ses kalitesinden feragat etmeniz gerekiyor.

Belirlediğiniz modeller güzel. Zevkinize göre seçebilirsiniz. Ayrıyeten Soundpeats modellerini inceleyebilirsiniz.

Kullanılır da bluetooth kulaklıkların mikrofonunu bilgisayarda kullanmak için ses kalitesinden feragat etmeniz gerekiyor.

Belirlediğiniz modeller güzel. Zevkinize göre seçebilirsiniz. Ayrıyeten Soundpeats modellerini inceleyebilirsiniz.
Bilgisayarım için mikrofonlu gaming kulaklığım mevcut. Mikrofonluk durumlarda onu kullanırım. Ağırlıklı olarak kulak içini telefonum için istiyorum. Sadece bilgisayarla uyumu var mıdır onu merak ediyorum. Peki bilgisayarda mikrofon dışında şarkı adına ses kalitesinde farklılık olur mu?

Mikrofon kullanmıyorken fark hissetmezsiniz. İki cihaz da bluetooth kullanıyor. Sadece 4.0 olan adaptörünüz varsa biraz kalite farkı oluşabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı