Oppo güvenli bir marka mı?

Oppo güvenilir markadır ancak Xiaomi, Huawei ve yan markası Honor vb. markalar gibi tam F/P odaklı bir marka değildir.

Mesela
Oppo A74 alacağım
Demişsiniz aynı paraya daha iyi özelliklere sahip olan Xiaomi markasının Mi 11 Lite ve Redmi Note 10 Pro telefonlarına bakabilirsiniz.

Yaklaşık 2-3 yıldır Oppo A5S marka cihaz kullanıyorum. Herhangi bir donma, kasma veya teknik bir sorun ile karşılaşmadım. Sık sık güncelleme alıyor. F/P olarak Türkiye de kullanılacak sayılı markalardandır. Ağzı olan konuşuyor desek, şu an telefona plastik muamelesi yapan arkadaşlar için uygun yorum olur sanırım. Şu an insanların en büyük sorunu, F/P bandında ki ürünleri öneren insanları sadece marka yüceltmeye veya farklı markaları kötülemeye çalıştıklarını sanmaları. Arkadaşlar F/P demek fiyatına göre alınabilecek en uygun ürün demektir. Yani siz aynı veya farklı markanın 3.000 TL ile 5.000 TL olan ürünlerini kıyaslayamazsınız. 2 farklı veya aynı markanın, aynı fiyat bandında ki ürünlerini kıyaslar, fiyatına göre size en iyi özellikleri sunan ürünü alırsınız. Lütfen ürün karşılaştırırken 2.000 TL ürün ile 5.000 TL ürünü kıyaslamayın.

Oppo A52 gayet giriş seviyesi. Normal kasması.

Nerede çalışıyorsun? Çocuk işçiliğinden ihbar edelim. Kabul edin, Oppo gayet iyi.

Tamircilik derken uğraşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı