Oppo Realme 7 Pro alınır mı?

Bütçe
4000 TL ve altı

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,

Bir telefona ihtiyacım var ve 4000 TL bandında telefon araştırması yapıyorum. Samsung modellerini istemiyorum çünkü Samsung'un düşük modelleri gözüme iyi gözükmüyor. POCO X3 NFC telefonuna baktım, sorun yaşayanlar olmuş.

Alacağım telefonda istediğim özellikler:
- Çözünürlüğünün (ekranın) yüksek olması. (Dizi ve film izleyeceğim için.)
- Hoparlöründen çıkaracağı sesi yüksek verebilmesi.
- Kamerası önemli değil, kötü de olabilir. (Fazla fotoğraf çeken birisi değilim.)
- Uygulamaların kasmaması ve şarjının uzun gitmesi. (Kullanacağım uygulamalar: Netflix, YouTube, Instagram, Steam tarzı uygulamalar.)

Oppo Realme 7 Pro alacağım gibi gözüküyor fakat onun yerine alabileceğim telefon öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Realme 7 Pro iyidir ama batarya çok uzun olsun isterseniz M51 de olabilir.

Öncelikle merhabalar,

Bir telefona ihtiyacım var ve 4000 TL bandında telefon araştırması yapıyorum. Samsung modellerini istemiyorum çünkü Samsung'un düşük modelleri gözüme iyi gözükmüyor. POCO X3 NFC telefonuna baktım, sorun yaşayanlar olmuş.

Alacağım telefonda istediğim özellikler:
- Çözünürlüğünün (ekranın) yüksek olması. (Dizi ve film izleyeceğim için.)
- Hoparlöründen çıkaracağı sesi yüksek verebilmesi.
- Kamerası önemli değil, kötü de olabilir. (Fazla fotoğraf çeken birisi değilim.)
- Uygulamaların kasmaması ve şarjının uzun gitmesi. (Kullanacağım uygulamalar: Netflix, YouTube, Instagram, Steam tarzı uygulamalar.)

Oppo Realme 7 Pro alacağım gibi gözüküyor fakat onun yerine alabileceğim telefon öneriniz var mı?
Aradığınız cihaz Realme 7 Pro'dur. :D

Geri
Yukarı