Oppo Realme 7 vs. Redmi Note 8 Pro

• Konuyu başlatan MEHB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

MEHB

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, yakın tarihte orta düzey bir telefon alacağım ve bayağı bir araştırma yaptım ve en son kendime bu iki telefonu bıraktım fiyat olarak neredeyse aynılar özellik olarak da bayağı yakınlar ama bir türlü karar veremedim. Realme 7 sanki bir tık daha iyi gibi geliyor. O yüzden belki aranızda bu telefonları kullanan ve kullanmış olan arkadaşlarım varsa sizin de görüşlerinizi almak istedim. Eğer bu fiyat ve performans düzeyinde tavsiye edebileceğiniz başka bir marka varsa ona da çok memnun olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Realme 7'nin genel yorumları olumlu, alınabilir. Ancak Redmi Note 8 Pro çok dandik bir telefon. Malzeme ve yazılım kalitesi olarak çok kötü.

Note 8 Pro kullanıyorum memnunum hiç Realme 7 kullanan arkadaşa denk gelmedim ama Note 8 Pro alacağına biraz daha koyup Note 9 Pro alabilirsin ama koyamıyosan Realme 7 al.

İkisi de değil.

Note 8 Pro'da MTK çipset var, önermem artık ve Realme 7'de aynı şekilde ancak bir tık daha iyi. Yine de alınmaz.

İkisi de değil.

Note 8 Pro'da MTK çipset var, önermem artık ve Realme 7'de aynı şekilde ancak bir tık daha iyi. Yine de alınmaz.
Xiaomi nin en iyi telefonlarından birisi. İşlemci gayet güçlü, 120hz ekran. LCD ekran ama 120hz de o fiyata hiç bir telefonda yok.

Kesinlikle Realme 7. Bir Redmi Note 9 kullanıcısı olarak keşke almasaymışım dediğim telefon. Ulan telefona gitmiş bilmem kaç bin tl vermişim, üstüne reklam mı göreceğim? Saçmalık. Aslında Realme 6i alacaktım bende ama tam alacakken indirim bitti ve 3000'e çıktı telefon. Bende istemeye istemeye Redmi Note 9 aldım. Ha yanlış anlamayın telefon bence çok çok iyi performans ve kamera konusunda ama MİUİ hayatımda gördüğüm en berbat ve rezil arayüz. Konuya dönecek olursak Realme 7, eğer EU rom yüklerim derseniz ise Poco X3 NFC alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı