Oppo Reno 4 Lite hala alınır mı?

Pratzkaa

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3000TL bütçe ile bu telefon alınır mı? Çok fazla oyun oynamıyorum. Kamerası, ekranı ve akıcılığı daha önemli. Ne önerirsiniz bu bütçeye?

Reno5 Lite kullanıyorum. Arayüzünden ve tasarımından memnunum. Oyun oynamıyorum istediğim performansı veriyor normal uygulamalarda da. Tek sıkıntısı kameraları 30 FPS. Onun dışında güzel telefon ona da bakabilirsin.

Reno5 Lite kullanıyorum. Arayüzünden ve tasarımından memnunum. Oyun oynamıyorum istediğim performansı veriyor normal uygulamalarda da. Tek sıkıntısı kameraları 30 FPS. Onun dışında güzel telefon ona da bakabilirsin.
Bir karşılaştırma videosu izlemiştim, aralarındaki fark çok az ama fiyat farkı 500TL. O yüzden Reno4 Lite almayı düşünüyorum.

1 ay önce aldım gerçekten çok memnunum. Oyunlardaki performansı olsun sosyal medya vb. uygulamalardaki akıcılığı olsun son derece beğendim. Kamerası da bence günlük kullanımı karşılayabilecek düzeyde kaliteli. Günümüzde o fiyatlara alınabilecek en uygun telefon bence. Bir şeyi almadan önce mutlaka araştıran biriyim ve özellikleri bakımından en alınabilitesi yüksek ürün buydu ve aldığıma asla pişman olmadım :)

Geri
Yukarı