Oppo Reno 4 Pro alınır mı?

Hocam tüm Xiaomi'lerin fiyatı büyük ihtimal yakın zaman da düşer ama garantisini vermeyelim.
Fabrika açıyorlar Türkiye'ye ama dediğim gibi garantisini vermeyelim düşerse güzel bir tercih olur bence.

Hocam Samsung ve Oppo da üretime başladı. Güzel bir düşüş oldu fakat düşük segment telefon üretiyorlar şu anlık galiba. Tahminimce MI10t üretilene kadar aradan bayağı bir zaman geçer.
Hocam tüm Xiaomi'lerin fiyatı büyük ihtimal yakın zaman da düşer ama garantisini vermeyelim.
Fabrika açıyorlar Türkiye'ye ama dediğim gibi garantisini vermeyelim düşerse güzel bir tercih olur bence.

Hocam merhaba. Şu soruyu sormayı unuttum. Reno 4 Pro pahalı ama bana az da olsa daha makul bir fiyata gelecek. 4500TL civarına. Aklımdaki tek soru işlemcisi. Bu işlemci bana en az 3 sene kasma donma yapmadan nasıl desem yani akıcı bir şekilde herhangi bir performans kaybı olmadan götürür mü? Dediğim gibi çok oyun oynamıyorum. Hala sormamım sebebi 65W hızlı sarj, 90Hz AMOLED ekran, tasarım, kamera, ve batarya performansı bana çok cazip geliyor. Sizin bu dediklerim hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? @HaWlI KuLlANIcI

Son düzenleme:
Hocam Samsung ve Oppo da üretime başladı. Güzel bir düşüş oldu fakat düşük segment telefon üretiyorlar şu anlık galiba. Tahminimce MI10t üretilene kadar aradan bayağı bir zaman geçer.

Hocam merhaba. Şu soruyu sormayı unuttum. Reno 4 Pro pahalı ama bana az da olsa daha makul bir fiyata gelecek. 4500TL civarına. Aklımdaki tek soru işlemcisi. Bu işlemci bana en az 3 sene kasma donma yapmadan nasıl desem yani akıcı bir şekilde herhangi bir performans kaybı olmadan götürür mü? Dediğim gibi çok oyun oynamıyorum. Hala sormamım sebebi 65W hızlı sarj, 90Hz AMOLED ekran, tasarım, kamera, ve batarya performansı bana çok cazip geliyor. Sizin bu dediklerim hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? @HaWlI KuLlANIcI

Hocam 4500'e biraz daha mantıklı ama yene mantıksız gibi geldi bana 3500'lere birkaç özellik koyduklarından 720G kabul edilebilir di cihazım Note 9S o 4500 TL'lik reno 4 Pro ile aynı işlemciyi kullanıyor yani sırf 90 Hz ekranı 65W hızlı şarjı var diye 4500 verilmez bence hocam reno 4'den çok çok iyi bir yanını görmedim ben arada 1000 TL fark var 90 Hz ekran var bir de hayır 120-144 olsa yene anlaşılır ama 90 Hz in mantığı yok.

Orta seviye işlemci 3 sene gitmez diye düşünüyorum. Mi9t Pro hakkında da arkadaşımın kullanımından söyleyebileceğim arayüzde takılma oluyordu boşta %40 civarı RAM kullanımı da vardı.

Hocam büyük ihtimal mi 9T Pro da öyle sıkıntıların olmaması gerekiyor çünkü MIUI 10 yani Xiaomi'nin henüz batırmadığı dönemler. Eğer arkadaş güncelleme yapmazsa çok rahat kullanır ama güncelleme yaparsa evet cidden sıkıntı orası.
(Yani arkadaşınız güncelleme yaptıysa normal genel bir sorun MIUI 11-12'lerde özellikle 12 de)

Yeni konular

Geri
Yukarı