Oppo Reno 5 Lite cihaz "wuthering waves" oyununu açmıyor

Selomelo

Zeptopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar.
Cihazım yeni çıkmış olan wuthering waves oyununu sistem gereksinimlerini karşılamasına (cihazım Android sürümü 13) ve Google Play Store'nin hakkında kısmında cihazınız ile uyumlu yazmasına rağmen açmıyor. Olan şeyi anlatacak olursam oyuna girmeye başladığımda indirme normal olarak başlıyor fakat belli bir yerden (10 dakika falan) sonra oyundan atıyor ve indirme durduruluyor. Tekrardan oyuna girmeye çalıştığım zaman ise ilk önce beni siyah bir ekran karşılıyor ve 5 saniye sonra oyundan atıyor tekrar giremiyorum. Çözüm için yardım edebilecek var mı?

Oyun yeni çıktı ve benzer şikayetlere sahip bir çok oyuncu var. Biraz bekleyin derim. Oyuna güncelleme gelince bir kez daha denersiniz. Ya da diğer bir ihtimal cihazınız şu anlığına oyun için tam yeterlilik sağlayamıyor olabilir.

Evet arkadaşlar.
Cihazım yeni çıkmış olan wuthering waves oyununu sistem gereksinimlerini karşılamasına (cihazım Android sürümü 13) ve Google Play Store'nin hakkında kısmında cihazınız ile uyumlu yazmasına rağmen açmıyor. Olan şeyi anlatacak olursam oyuna girmeye başladığımda indirme normal olarak başlıyor fakat belli bir yerden (10 dakika falan) sonra oyundan atıyor ve indirme durduruluyor. Tekrardan oyuna girmeye çalıştığım zaman ise ilk önce beni siyah bir ekran karşılıyor ve 5 saniye sonra oyundan atıyor tekrar giremiyorum. Çözüm için yardım edebilecek var mı?
mobilde aynı sorunu yaşıyorum, pc de ise yeterli sistem gereksinimlerim olmasına rağmen en düşük ayarlarda bile oyun akıcı değil ve zevk alamıyorum. Şu an tek çare optimizasyon güncellemesini beklemek diye düşünüyorum

Geri
Yukarı