Oppo Reno 5 Lite siyah ekran

OgulcanUzun

Centipat
Daha fazla  
Oppo Reno 5 Lite telefonumu 1.5 ay önce almıştım az önce Netflix'den dizi izlerken messengerdan mesaj bildirimi geldi sonra birden telefon siyah ekran oldu 30 35 kere neredeyse yeniden başlattım güç tuşuyla ses kısma açma kombinasyonlarının hepsini yaptım ama telefonun ekranı gelmiyor. Telefon çalışıyor sadece ekranda sıkıntı var siyah ekran sürekli. Kilit ekranında şifre girme yerindeyim rakamların oldugu yerlere tıklıyınca telefon titriyor oradan anlayabiliyorum. Ses açma ve güç düğmesine basınca 1 saniyeliğine ekran geliyor sonra yine gidiyor ne yapmam lazım?

Oppo Reno 5 Lite telefonumu 1.5 ay önce almıştım az önce Netflix'den dizi izlerken Messenger'dan mesaj bildirimi geldi sonra birden telefon siyah ekran oldu 30 35 kere neredeyse yeniden başlattım güç tuşuyla ses kısma açma kombinasyonlarının hepsini yaptım ama telefonun ekranı gelmiyor. Telefon çalışıyor sadece ekranda sıkıntı var siyah ekran sürekli. Kilit ekranında şifre girme yerindeyim rakamların oldugu yerlere tıklıyınca telefon titriyor oradan anlayabiliyorum. Ses açma ve güç düğmesine basınca 1 saniyeliğine ekran geliyor sonra yine gidiyor ne yapmam lazım?

Reis aynısı bende de oldu, nasıl çözdün?

Geri
Yukarı