Oppo Reno 5 Lite tam korumalı kılıf nasıldır?

Tr_temhA

Hectopat
Oppo Reno 5 Lite modeline tam korumalı kılıf aldım. Kılıfın ön kapağında, takınca sanki ön kılıf kapağının altı nemliymiş gibi gözüküyor. Siliyorum geçmiyor. Nasıl diyeyim böyle gök kuşağımsı renkler gözüküyor bazı bölgelerde. Bir de parmağımı kaydetmeme rağmen arada tanımıyor. Satıcıya sordum ekranda koruma varsa onu çıkart öyle tak diyor. Ekranda telefonun kendi ekran koruyucusu var çıkarayım mı sizce?

Kılıf bu :
TRY 58.38 26%OFF | OPPO için 360 tam koruma Metal manyetik kılıf A74 A54 A72 A53 A93 A94 A76 A96 çift taraflı cam Coque Funda 6 5 7 Lite Funda

Merhaba, evet çıkarabilirsin çünkü bu kılıf hem ekran hem de kasa için, dolayısıyla çift ekran koruması olmuş olur, bazı zamanlarda dokunmatik bile algılamayabilir.

Ek olarak ön kılıf kapağının nemli gibi görünmesinin nedeni ya malzemenin sağlamlığındandır ya da ekran hayalet ekransa ondan öyle gözüküyordur.

Merhaba, evet çıkarabilirsin çünkü bu kılıf hem ekran hem de kasa için, dolayısıyla çift ekran koruması olmuş olur, bazı zamanlarda dokunmatik bile algılamayabilir.

Ek olarak ön kılıf kapağının nemli gibi görünmesinin nedeni ya malzemenin sağlamlığındandır ya da ekran hayalet ekransa ondan öyle gözüküyordur.

Hocam ekran koruyucusunu çıkarsam mı diye hala düşünüyorum ama kıymakta istemiyorum. Bir de hayalet ekran değil. Beyaz sayfalarda oluyor nem olayı. Ben kılıfı takmadan önce kolonya ile hem kılıfı hem telefonu silmiştim bunun ilgisi olur mu? Ama bayağı kuruladım zaten bakınca herhangi bir ıslaklık gözükmüyor. Sadece beyaz bir sayfa açılınca nemli gözüküyor. Bir de telefon kapalıyken renkler beliriyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20221211-WA0001.jpg
    IMG-20221211-WA0001.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20221211-WA0000.jpg
    IMG-20221211-WA0000.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 21
Hocam ekran koruyucusunu çıkarsam mı diye hala düşünüyorum ama kıymakta istemiyorum. Bir de hayalet ekran değil. Beyaz sayfalarda oluyor nem olayı. Ben kılıfı takmadan önce kolonya ile hem kılıfı hem telefonu silmiştim bunun ilgisi olur mu? Ama bayağı kuruladım zaten bakınca herhangi bir ıslaklık gözükmüyor. Sadece beyaz bir sayfa açılınca nemli gözüküyor. Bir de telefon kapalıyken renkler beliriyor.

Ekte pek bir şey göremedim? Kapalıyken renkler beliriyor diyorsun, bunun nedeni genellikle ışık kırılmasıdır. Ekran kılıfının yapısından kaynaklı, kavisli bir yapısı varsa normal. Kullanımına engel olmuyorsa pek kafaya takma. Ekran koruyucu camı hakkında; ben çıkarmanı öneririm parmağını algılamakta zorluk çeker telefon, ama ben işimi garantiye almak istiyorum diyorsan senin kararın.

Geri
Yukarı