Optifine Cape Nereden Alınabilir?

Asher

Decapat
Minecraft'ta OptiFine Cape almak istiyorum da nereden ucuza alabilirim? optifine.net'ten almaya çalıştım fakat 18 yaş altı olduğum için Papara ile alamıyorum.

Minecraft'ta OptiFine Cape almak istiyorum da nereden ucuza alabilirim? optifine.net'ten almaya çalıştım fakat 18 yaş altı olduğum için Papara ile alamıyorum.

optifine.net'ten almak en sağlıklısı olacaktır, başka birine aldırtabilirsiniz. GameSatış, İtemsatış tarzı sitelerden aldığınızda bir zaman sonra Cape'yi başka bir hesaba geçiriyorlar.

optifine.net'ten almak en sağlıklısı olacaktır, başka birine aldırtabilirsiniz. GameSatış, İtemsatış tarzı sitelerden aldığınızda bir zaman sonra Cape'yi başka bir hesaba geçiriyorlar.

OptiFine'a girdim Papara'dan alamadım 15 dolar vardı bir de döviz hesabı var alınmaması çok saçma.

Papara'da OptiFine Cape alınmıyor nedense... İsterseniz kartın içinde para olmasın Papara bakiye yok diye bildirim göndermiyor. Ya bunun düzelmesi için 1-2 ay beklersiniz ya da 10-15TL gibi bir komisyon paralarına İninal'e parayı aktarıp rahatlıkla satın alabilirsiniz. (1 Dolar Fazla Atmanızı Öneririm!)
(Bu arada yaş ile alakalı değil)

Geri
Yukarı