Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

Sosyale bir 3-4 dakika giremedim ben de.

@st_140523 yan hesabı sanırım. Her mesaja beğenmedim ifadesi atıyor. :D

Burada ücretli bir ilan açılmış. İlanda yapılan şey basit bir iş olabilir veya istediği para fazla olabilir. Ancak tek yaptığınız şey boş boş konuşup konuyu kirletmek. Çok beğenmediysen atarsın beğenmedim emojisini. Yan hesabı falan değilim işinize gelince yan hesap dersiniz tabii.

Biz işlemci ismini güncellediğimizi söylemedik, yalan söylemeyiniz. Eğer dediysek kanıt göstererek sunun. Söylemekle olmaz. :)
Tamam o zaman. Yaptığınız işlerin kanıtını atın. Bi görelim. :D

Mesajlarda "biz" demesi bu yüzden sanırım. 3 hesabı kullandığı için belki de. :D

Sizin bu mesajınızın amacı ne mesela? Üstte adam belirtmiş şirketim var gibi konuşuyorum diye. Neden daha fazla ilan konusunu kirletiyorsunuz? Beğenmememin nedenini anladığınızı umuyorum.

Sizin bu mesajınızın amacı ne mesela? Üstte adam belirtmiş şirketim var gibi konuşuyorum diye. Neden daha fazla ilan konusunu kirletiyorsunuz? Beğenmememin nedenini anladığınızı umuyorum.

Biz burada hizmet almaya çalışıyoruz. Daha doğrusu çalışıyorduk çünkü satın almamız için gerekli şartlar var. Saatler, kesintisiz güç kaynağı, HDD'yi bir oraya bir buraya taşı falan.

Geri
Yukarı