Optimizasyon sorunlu oyunlar

Valorant'ın nesi optimizasyon sorunlu Allah aşkına. 1000 TL'lik işlemciyle en düşük 220, ortalama 250 FPS alınan oyunun neresinde sorun olabilir? Online oyunlarda yüksek ping vb. takılmalara droplara yol açabilir bu optimizasyon sorununa girmez.

Valorant'ın nesi optimizasyon sorunlu Allah aşkına. 1000 TL'lik işlemciyle en düşük 220, ortalama 250 FPS alınan oyunun neresinde sorun olabilir? Online oyunlarda yüksek ping vb. takılmalara droplara yol açabilir bu optimizasyon sorununa girmez.

Hocam özür dilerim başlığı yanlış okumuşum gelen mesajlara falan bakmamıştım kusura bakmayın.

Hocam özür dilerim başlığı yanlış okumuşum gelen mesajlara falan bakmamıştım kusura bakmayın.

Kusurluk bir durum yok, çok fazla kişi bunu söylüyor ve böyle genel bir kanı var maalesef. Daha önce 1-2 konuda daha anlatmıştım durumu. Aşırı ısınma yoksa, RAM'ler çift kanal ve doğru frekansta çalışıyor ise, arka planda işlemciyi sömüren zararlılar veya programlar yoksa oyun oldukça akıcı ve sorunsuz oynanıyor. Bizzat herhangi bir sorun yaşıyorsan bu ihtimallere göz atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı