Optix G241 vs. TUF Gaming VG249Q1R vs. Acer XF240QS

CanTurk21

Hectopat
Daha fazla  

Başka önermeyin lütfen. Hangisini tavsiye edersiniz ve neden?

Son düzenleyen: Moderatör:

Msi G241 en mantıklı seçim ama ölü piksel o kadar fazla yaşayan var ki almaktan soğutuyor.

Bizzat kendim Asus TUF VG249Q1R kullandım. IPS GLOW miktarı çok fazlaydı ve bende 1 ölü piksel çıkınca iade ettim.

Acer monitörde sorun yaşamazsın ama TN panel olması onu sadece rekabetçi oyunculara özel yapıyor. Renk kalitesi maalesef geride kalıyor.

Tercih sizin neden kendinizi bu 3 modelle sınırlandırdınız?

Diğerlerine bir şey diyemem ama Asus'un bu modelini ben de önermiyorum. Renkleri çok kötü, sarı renkler aşırı soğuk, mevcut bütün ön ayarlarda renkler kötü. Kendiniz zor bela bir ayar yapıp sürekli onunla kullanmak zorunda kalıyorsunuz. 1 hafta kullandım. Ben de iade ettim.

Msi G241 en mantıklı seçim ama ölü piksel o kadar fazla yaşayan var ki almaktan soğutuyor.

Bizzat kendim Asus TUF VG249Q1R kullandım. IPS GLOW miktarı çok fazlaydı ve bende 1 ölü piksel çıkınca iade ettim.

Acer monitörde sorun yaşamazsın ama TN panel olması onu sadece rekabetçi oyunculara özel yapıyor. Renk kalitesi maalesef geride kalıyor.

Tercih sizin neden kendinizi bu 3 modelle sınırlandırdınız?
Rekabetçi oyun oynuyorum genellikle zaten ama gerçekten çok beğendim yorumunuzu bu 3 model ile sınırlandırmam bütçe.

Rekabetçi oyun oynuyorum genellikle zaten ama gerçekten çok beğendim yorumunuzu bu 3 model ile sınırlandırmam bütçe.
Bütçeniz kaç lira? Asus VP249QGR modeline bakabilirsiniz. Stand takıntınız yoksa masanız biraz yüksekse güzel bir monitördür ben çok fazla sorun yaşayan görmedim. İyi araştırıp alabilirsiniz.
(1600₺)

Yeni konular

Geri
Yukarı