Oracle Virtualbox kurulum sorunu - Mac OS X 32 bit çıkıyor, 64 bit çıkmıyor

hotdat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba
Win7 64 bit işletim sistemi, i5 3470 işlemcili bir pc'ye sahibim.

Şu linkteki gibi Virtualbox ile mac osx kurmak istediğimde sadece seçeneklerde Mac OS X 32 bit çıkıyor. 64 bit çıkmıyor.

VirtualBox'a Mac OS X Kurulumu » Technopat

Bunun nedeni ne olabilir arkadaşlar ?

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba @Recep Baltaş
Gördüğüm kadarı ile şimdiye kadar size bu tarzda 20 30 adet soru sorulmuş fakat verdiğiniz tek cevap "İşletim sisteminizin 64 Bit olduğundan emin olun." Bu oluyor. İşletim sistemim 64 bit eminim.
;yi günler dilerim.

@blackandyellow
Sizin dediğiniz yöntem ile Vmware ile kurdum. Bir sıkıntı yoktu. Fakat bu seferde herhangi bir projeyi, en basit yeni bir proje oluştururken gelen hello world projesini bile run dediğimde xcode hata verip kapanıyor. Bunun sebebi nedir peki ?

VMware Fusion darwin.iso dosyasını sanala gösterip kur ve sanalı yeniden başlat.
Not: Bu dediğim şey VMware Fusion programının sanal OS X için olan sürücüsü :). Ancak gene sorun çıkabilir aynı şekilde. Sonuçta sanal.

Ekleme: Parallels Desktop'un Windows veya Linux sürümü ile OS X kurmayı deneyin derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı