Kişisel Bakım Oral-B Vitality Pro şarjlı diş fırçası 999 TL

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'da Oral-B Vitality Pro şarjlı diş fırçası indirimde. 107 ₺ vade farkıyla 9 ay taksitle alabilirsiniz. taksitle oldukça avantajlı oluyor. Aylık bir döner parasına alabiliyorsunuz. Bunun Pro 3 versiyonunu 6 aydır kullanıyorum çok memnunum. Şarjı çok uzun süre gidiyor ve dişleri çok iyi temizliyor. Almayı düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

Oral-B Şarjlı/Elektrikli Diş Fırçası Vitality Pro Lila

Screenshot_1.png

Amazon'da Oral-B Vitality Pro şarjlı diş fırçası indirimde. 107 ₺ vade farkıyla 9 ay taksitle alabilirsiniz. taksitle oldukça avantajlı oluyor. Aylık bir döner parasına alabiliyorsunuz. Bunun Pro 3 versiyonunu 6 aydır kullanıyorum çok memnunum. Şarjı çok uzun süre gidiyor ve dişleri çok iyi temizliyor. Almayı düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

Oral-B Şarjlı/Elektrikli Diş Fırçası Vitality Pro Lila

Eki Görüntüle 2195041

Mediamarktada 999TL değil mi indirim nerede göremedim.

Bunlar normal diş fırçasına göre nasıl ya hayatımda hiç kullanmadım ve fiyatı da iyi geldi, mesela başlık ne zamandan ne zamana değişiyor? Hiç kullanmamış birine önerir misiniz bu ürünü?

Bunlar normal diş fırçasına göre nasıl ya hayatımda hiç kullanmadım ve fiyatı da iyi geldi, mesela başlık ne zamandan ne zamana değişiyor? Hiç kullanmamış birine önerir misiniz bu ürünü?
Bende Oral B bin pro bir modeli var tam hatırlamıyorum hayatımda aldığım en iyi şeylerden biri olabilir plak mlak hiç kalmıyor çat çat çat.

Hepsiburada ' da 1000 lira. :)

Düzenli kullanırsan başlığı 3 ayda bir değiştir. Eskiden makinesi de çok ucuzdu, şimdi makine fiyatına başlık satıyorlar neredeyse :)

9 taksit avantajı var. Burada öne çıkan Amazon'un sunduğu taksit imkanı zaten. Özellikle altını çizerek belirttim. MediaMarkt yok denecek kadar az bir vade farkıyla 9 taksit imkanı sunuyorsa oradan alabilirsiniz.

Düzenli kullanırsan başlığı 3 ayda bir değiştir. Eskiden makinesi de çok ucuzdu, şimdi makine fiyatına başlık satıyorlar neredeyse :)

Alternatif olarak bu başlıklar da denenebilir. Fiyat olarak çok uygun. denemek için almıştım orijinal fırçaya oldukça yakın. Fazlasıyla iş görüyor.

iBrush Ultra Sensitive Pro Diş Fırçası Başlığı Oral-B Şarjlı Diş Fırçası ile uyumlu Yedek Başlık 4 Adet Ekstra Yumuşak Başlık (BAKIRSIZ)

Düzenli kullanımda ortalama 4-6 ay içinde bir fırça değiştirirsin. Temizlik konusunda normal fırçaya göre kat kat iyi tabii ki. Kesinlikle öneririm bir süre kullandıktan sonra farkı anlıyorsunuz.

Son düzenleme:
Ben bir ara kullandım. 2 3 ayda bir başlık değiştirmek gerekiyor. Şarja takmayı unutuyorum, şarjı zayıflıyor bitiyor diş fırçalarken vs problem olmaya başladı. Normal fırçayla 2 3 dakika sürüyorsa diş fırçalamanız bununla 4 5 dakikayı geçebilir. Hiç tavsiye etmem. Herkes bir hevesle alıyor ama 3 5 ay sonra çöp

Yeni konular

Geri
Yukarı