Kişisel Bakım Oral-B Vitality Pro şarjlı diş fırçası 999 TL

9 taksit avantajı var. Burada öne çıkan Amazon'un sunduğu taksit imkanı zaten. Özellikle altını çizerek belirttim. MediaMarkt yok denecek kadar az bir vade farkıyla 9 taksit imkanı sunuyorsa oradan alabilirsiniz.

Alternatif olarak bu başlıklar da denenebilir. Fiyat olarak çok uygun. denemek için almıştım orijinal fırçaya oldukça yakın. Fazlasıyla iş görüyor.

iBrush Ultra Sensitive Pro Diş Fırçası Başlığı Oral-B Şarjlı Diş Fırçası ile uyumlu Yedek Başlık 4 Adet Ekstra Yumuşak Başlık (BAKIRSIZ)

Düzenli kullanımda ortalama 4-6 ay içinde bir fırça değiştirirsin. Temizlik konusunda normal fırçaya göre kat kat iyi tabii ki. Kesinlikle öneririm bir süre kullandıktan sonra farkı anlıyorsunuz.
Aldım hocam teşekkürler.

@ExellionTR hocam bu attığım başlık uyuyor mu mesela? Sizin attığınızın siyahı sanırsam. Hem de fiyatı daha iyi. Ayrıca nereden görebilirim uyumlu olup olmadığını alacağım başlığın?

Galiba çakma benim attığım.

Son düzenleme:
Başlık değiştirmeyince ne oluyor? Telleri falan mı kopuyor? Yani bir kullanıcı uzun süre aynı başlığı kullanırsa ne gibi sorunlarla karşılaşır?Bu konuda cahil sayılırım konuyu görünce merak ettim.

Aldım hocam teşekkürler.

@ExellionTR hocam bu attığım başlık uyuyor mu mesela? Sizin attığınızın siyahı sanırsam. Hem de fiyatı daha iyi. Ayrıca nereden görebilirim uyumlu olup olmadığını alacağım başlığın?

Galiba çakma benim attığım.

Başlık uyar. iO olanlar uymuyor. Ürün orijinaldir ama pahalıya almışsınız. 4'lü setlerden alın daha uyguna geliyor.

Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Precision Clean 4 adet

Son düzenleme:
Almadım hocam henüz.

@ExellionTR hocam selam. Ürün geldi. Fena durmuyor ancak kullanmayı pek çözemedim gibi. Mesela diş macunu sürüyorum direkt dişime götürüyorum ki etrafa sıçramasın.
Sanki tek 1 dişe etki ediyormuş gibi o macun.

Ağızda yayılır o macun merak etmeyin. Tek tek dişlerinizin üzerinde gezdirin. Ortalama 2 dakika uygulamanız yeterli olur. Düzenli kullanımda farkı görürsünüz. Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı