Oreo vs Negro

İkisinin de tadı güzel, hatta çayla beraber çok güzel gidiyor. :D Ama içinde bulunan glikoz şurubu, koruyucular ve katkı maddeleri sağlığa uzun vadede önemli zararlar veriyor. En azından Torku'da glikoz şurubu yok. Kooperatif marketleriyle Torku'nun çeşitli ürünleri de raflarda yerini alacak. Ben çikolata olarak Milka'nın çilekli ve sade olanlarından alıyorum genelde.

İkisinin de tadı güzel, hatta çayla beraber çok güzel gidiyor. :D ama içinde bulunan glikoz şurubu, koruyucular ve katkı maddeleri sağlığa uzun vadede önemli zararlar veriyor. En azından Torku'da glikoz şurubu yok. Kooperatif marketleriyle Torku'nun çeşitli ürünleri de raflarda yerini alacak. Ben çikolata olarak Milka'nın çilekli ve sade olanlarından alıyorum genelde.

Oreo helal değilmiş bir kere oreolu cornet yemiştim Allah affetsin.

Torku'da palm yağı var. Hurma yağı bildiğiniz hurmalardan çıkarılmıyor, öyle olsa bu fiyatlara almanız mümkün olmayacaktı. Tamamen firmanın aldatmacası.

Oil-palm-and-date-palm-fruits-show-a-completely-different-carbon-partitioning-pattern.png

Çokokrem ile Nutella yarıştırılamaz. FİSKOBİRLİK ürünü daha güzel, denemeyen varsa tavsiye ederim.

Taklitler aslını mı yüceltir? Negro'yu sade olarak yemeyi severim ama OREO süt ile çok iyi gidiyor, dondurmalara girince de aşırı iyi. @Caner Uncu sana da FİSKOBİRLİK tavsiye ederim, bu korsan değil.
Aynen. Fiskobirlik Nuga çok güzel :).

Yeni konular

Geri
Yukarı