Ori adlı oyunda kapı nasıl açılır?

Serhat_0612

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Ori and the Blind Forest oyununda bazı tahtadan kapılar var fakat açamıyorum bazılarında kol olur bazılarında ise basınç tahtası olur yukarıdan vurup açılır fakat bazılarında onlar yok ve bir tane yukarıda asılı bitkiler var ama onlar ne kırabiliyorum ne de alabiliyorum görsel bırakıyorum aşağıya yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230609_133120.jpg
    IMG_20230609_133120.jpg
    115,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunun bölgeyle alakası yok.sol üste görünen bitkiyle bir alakası var ne zaman kilitli bir kapı görsem o bitki var. O bitkiye ulaştığında ise ne alabiliyorum nede kırabiliyorum.

Acaba ilerleyen süreçlerde o bitkiyle iletişime girmek için bir yetenek mi açılacak

Ayn dediğim gibi oldu. Biraz dolaştım etrafı yeni yetenekler geldi. Bir tanede ışık geldi. O ışığı sol üste görünen bitkiye fırlaatınca kapılar açılıyor

Ayn dediğim gibi oldu. Biraz dolaştım etrafı yeni yetenekler geldi. Bir tanede ışık geldi. O ışığı sol üste görünen bitkiye fırlaatınca kapılar açılıyor

Son düzenleme:
Hocam bunun bölgeyle alakası yok. Sol üste görünen bitkiyle bir alakası var ne zaman kilitli bir kapı görsem o bitki var. O bitkiye ulaştığında ise ne alabiliyorum ne de kırabiliyorum.

Acaba ilerleyen süreçlerde o bitkiyle iletişime girmek için bir yetenek mi açılacak

Hocam puzzleı bulamadığım için bölgeyi sordum, bölgeyi bilirsem puzzle ı bir şekilde bularak yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı