Orianna mı Syndra mı?

Orianna oynayacaksan sinerjiye ihtiyacın var. Tek başına da güçlü ama asıl güç patlamasını sinerji ile kazanıyor. Örneğin takımda Diana, Malphite, Galio gibi engage çarları varsa Syndra'dan çok daha işlevsel olur. Ama Syndra'ya karşı da koridor oynamak zor. Orianna da Syndra da koridorda çok dürter Q skilli ile ama Syndra'nın kalan skillerinin hasarı, Orianna'ya göre daha yüksek. Orianna DPS karakteridir, Syndra burst karakteridir.
Hocam DPS, burst ne oluyor?

Hocam tek başıma oynuyorum ve takım genelde kötü geliyor, Syndra ile kasarsam takımı taşıyabilir miyim?
Takımı taşımaktan kastınız 1v5 mantığıysa çok zor. Syndra'nın burst hasarı fazla olduğu için midi kestikten sonra iyi oynadığını düşündüğünüz bir koridora yardıma gidersiniz. Bu şekilde kazanma olasılığını arttırabilirsiniz diye düşünüyorum.
Hocam DPS, burst ne oluyor?
Burst anlık hasar. DPS ise saniye başına hasar oluyor.

Orianna biraz daha takım oyununa yönelik bir karakter. Takımınızla beraber çeşitli kombolara girebileceğiniz ve oynaması keyifli olan bir şampiyon. Syndra ise daha bireysel bir şampiyondur. Her ikisinin de oynaması zevkli olmakla solo girilen karşılaşmalarda Syndra arkadaşlarla girip beraber oynanabilen karşılaşmalarda ise Orianna seçimi bana daha mantıklı geliyor.​

Yeni konular

Geri
Yukarı