Origin Access Para iadesi

Kadabra

Kilopat
Daha fazla  
Origins Access yanlışlıkla aldım. Cancel bastım ama para iadesi olmadı. Nasıl para iadesi yapılabilir? Yardım edebilir misiniz?

Bildiğim kadarıyla para iadesi olmuyor. Aldığınız tarihe kadar üyelik sürüyor ve otomatik olarak duruyor.

Bilgi için:

1573513098918.png

Origin Access üyeliği için ödenen ücretler iade edilemez. Üyeliği iptal ettiğinizde (sanırım "cancel bastım" ifadesiyle üyeliğinizi iptal ettiğinizi kast ediyorsunuz) sadece bir sonraki ay veya yıl (bir sonraki ödeme tarihinize göre göre) üyeliğin ücret kesilerek yenilenmesini engellemiş olursunuz, mevcut üyelik dönemi için ödediğiniz ücret iade edilmez.

"Cancel bastım" ifadesinden zaten üyeliğinizi iptal ettiğinizi anlıyorum ama bir daha ücret kesilmemesi için üyeliğinizi iptal ettiğinize emin olun. Üyelik iptali ile ilgili daha fazla bilgi almak için şu EA makalesindeki "CANCEL MEMBERSHIP" bölümünü inceleyiniz: Manage your Origin Access membership - Cancellation - EA Help

EA makalesinde bu ücrette normalde iade yapılmadığı ancak bazı istisnai durumlarda EA ile iletişime geçilmesi halinde iade yapılabileceği yazıyor. Bu nedenle EA ile iletişime geçerek ve satın alma işlemini yanlışlıkla yaptığınızı belirterek iade talep edebilirsiniz ancak bunu yaparsanız reddedilme ihtimalinizin olduğunu aklınızdan çıkarmayınız. EA destek ekibi yalnızca İngilizce destek sunar ve hızlı sonuç almak için live chat yönetimiyle iletişime geçebilirsiniz. EA ile iletişime geçmek için şuraya tıklayabilirsiniz: Contact Us - EA Help

Eğer EA ile iletişime geçmeye karar verirseniz bağlanmadan önce seçebileceğiniz seçeneklerle ilgili önerilerim şunlardır:
  • "What can we help you with? Select the game or service.*" aşamasında arama konsolundan arama yaparak "Origin Access"i seçebilirsiniz.
  • "Select topic*" aşamasında "Manage my subscription" sizin durumunuz için en mantıklısı gibi duruyor.
  • "Select issue*" aşamasında "Cancel subscription" sizin durumunuz için en mantıklısı gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı