Origin Access satın alım sorunu

Dypazen

Hectopat
Merabalar. Origin access Premier satın almak istiyordum. Kredi kartı bilgilerimi yazıp abone ol butonuna bastım. Ardından hata verdi ya hesapta bakiye yok ya da bilgileri yanlış girdiniz gibi. Sonra telefonuma akbankdan mesaj geldi 108 TL'lik harcama yapılmıştır diye. Fakat baktım hem 91 TL çekmesi gerekiyordu (Origin access Premier aylık 91 TL idi) hem de Origin access Premier'e abone olmamışım gözüküyor. Bu sorunumu kime ve nasıl iletebilirim yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin kadar lanet bir platform görmedim. İptal etmiş olmama rağmen 3 ay ödeme almaya devam etmişti bende. İptal oldu görülüyor ama ödeme alıyordu. Program desen ağır ve hatalarla dolu. Gerçekten kullanılacak şey değil.. Fiyatın fazla olması normal. Euro üzerinden hesaplaman lazım dolar değil. 7x15 desek kaba hesapla 105-110tl arası ödeme çıkıyor.

Çözüm için tek yolun var o da Origin destek ile iletişime geçmek. Ya iade alırsın ya üyelik başlatılır. Tabi ne kadar sürer bu süreç bilemiyorum.

Origin kadar lanet bir platform görmedim. İptal etmiş olmama rağmen 3 ay ödeme almaya devam etmişti bende. İptal oldu görülüyor ama ödeme alıyordu. Program desen ağır ve hatalarla dolu. Gerçekten kullanılacak şey değil.. Fiyatın fazla olması normal. Euro üzerinden hesaplaman lazım dolar değil. 7x15 desek kaba hesapla 105-110tl arası ödeme çıkıyor.

Çözüm için tek yolun var o da Origin destek ile iletişime geçmek. Ya iade alırsın ya üyelik başlatılır. Tabi ne kadar sürer bu süreç bilemiyorum.

Cevabın için teşekkürler. Origin destek ile iletişime geçtim . Birkaç gün içinde iade edilebilir dediler ama dediğin gibi internette birçok kişi 1 ay sonra almış iadeyi . Origin bu sıkıntıları çözebilse keşke ..

Cevabın için teşekkürler. Origin destek ile iletişime geçtim . Birkaç gün içinde iade edilebilir dediler ama dediğin gibi internette birçok kişi 1 ay sonra almış iadeyi . Origin bu sıkıntıları çözebilse keşke ..
Steam bu noktada çok iyi ama Origin oyunları da ayrı bir güzel. İki ucu pis değnek durumu 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı