Origin Açılmama Sorunu

Tribalsatak

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün gece arızadan dolayı internetimiz gitti. Ben de FIFA 19 oynamak için Origin'e offline olarak bağlandım. İnternetimiz sabahında geldi. Ancak Origin'e bağlanmaya çalıştığımda giremiyordum. Girsem bile ana ekran gelmiyor(Yazılar filan).

Aynı zamanda diğer her siteye girebilmeme rağmen Origin'in internet sitesine de giremiyorum. Fakat telefonumun kendi internetinden Origin'in sitesine girmeyi denediğimde sorunsuz bir şekilde girdi. Bir de aynı interneti kullandığımız arkadaşımın bilgisayarından girmeyi deneyeyim dedim. Fakat onda da girmiyor. Yani benim kullandığım internet üzerinden Origin'e giremiyorum. Hosts dosyasını silin diyenler oldu. Sildim ama sorun çözülmedi. Sabahtan beri uğraştığım hiçbir şey sorunu çözmedi. Önerisi olan var mı?

Not: Soranlar olabilir diye söylüyorum. Evet FIFA 19 orjinal. Ama orjinal olmayan oyunlar da var bilgisayarda.

Not 2: Şuan VPN açıp Origin'in sitesine girmeyi denedim ve sitesine girdim.

Bu ara aynı sorun uPlay'de de gerçekleşiyor. DNS değiştirerek girenler var fakat yaşamadığım için bilemiyorum. Belli bağlantı ve internet ile ilgili bir sorun Complete Internet Repair adlı programı kullanmanızı önereceğim bozuk dosya var ise eğer veyahut benzeri bir durum program ile çözebilirsiniz.

Bu ara aynı sorun uPlay'de de gerçekleşiyor. DNS değiştirerek girenler var fakat yaşamadığım için bilemiyorum. Belli bağlantı ve internet ile ilgili bir sorun Complete Internet Repair adlı programı kullanmanızı önereceğim bozuk dosya var ise eğer veyahut benzeri bir durum program ile çözebilirsiniz.
Programı önceden denedim. Ancak bir sonuca ulaşamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı