Çözüldü Origin açılmıyor ve tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berbatine

Decapat
Origin ve Fifa 19 açılmıyor, tepki vermiyor. Gün içinde The Witcher 3 kurulumu yaptım ve crackli olduğu için kurduğu ek programların veya dll dosyalarının bu soruna sebep olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Origin'i silip tekrar kurdum sorun ortadan kalktı. Korsan hakkında eleştiri yapan arkadaş şikayetini gerekli yerlere yapsın! Aksi halde bilgi kirliliğine neden oluyor.
Tabii ki. Rapor paylaşarak başlayabilirsiniz:

Sosyaldeki korsana tutum garip, korsan oyun hatası olursa korsana karşı fakat korsan oyunun oluşturduğu hatalara yardım :)
Arkadaş The Witcher 3 oyununu korsan yüklemiş olabilir bunu tabi ki desteklemiyoruz ve yaptığı yanlış birşey. Çünkü sosyalde kaç defa korsana hayır denildi. Oyunu korsan yüklemiş ama Origin ve Fifa 19 ile bunun bir alakası olabileceğini düşünmüyorum. Olsa bile biz Origin ve yasal yollarla oynanmaya çalışılan Fifa 19 ile ilgileniyoruz. The Witcher 3'ü korsan yükledim oynayamıyorum deseydi tabi ki kimse yardımda bulunmazdı.

Origin'i silip tekrar kurdum sorun ortadan kalktı. Korsan hakkında eleştiri yapan arkadaş şikayetini gerekli yerlere yapsın! Aksi halde bilgi kirliliğine neden oluyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı