Origin Açılmıyor

Berke-G20K

Decapat
Origine tıkladığımda açılmıyor. Origini silip tekrar yükledim yine düzelmedi.
Torrent oyundan oyun yüklediğim için çok pişmanım, lütfen yardım edin artık korsan oyun kullanmayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Büyük ihtimalle yüklediğin crack Origin'ini blockluyor zaten çoğu crack sitesinde Origin oyunları için yüklemeden önce Origin'i silin gibi bir öneride bulunur. Çözüm ise denetim masasından origini kaldırın Buradan işletim sisteminize uygun olan versiyonu yeniden kurarsanız sorununuz çözülecektir.
Görev Yöneticisi'ni açıp "işlemler" veya "ayrıntılar" sekmelerinden Origin'in açık olup olmadığına bakar mısınız? Eğer açık ise kapatın ve Origin'i tekrar başlatın.

Büyük ihtimalle yüklediğin crack Origin'ini blockluyor zaten çoğu crack sitesinde Origin oyunları için yüklemeden önce Origin'i silin gibi bir öneride bulunur. Çözüm ise denetim masasından origini kaldırın Buradan işletim sisteminize uygun olan versiyonu yeniden kurarsanız sorununuz çözülecektir.

Çözüm
Bilgisayarimda crackli bi oyun yok ki 2 tane oyun var fifa 18 ve gta 5 ikiside orijinal
Bilgisayarimda crackli bi oyun yok ki 2 tane oyun var fifa 18 ve gta 5 ikiside orijinal
Bir dk yanlış konu pardon

merhabalar ben origini yükledim oyun yüklenirken bilgisayarımı yeniden başalttim ve birdaha origine giremedim origin sayfası yükleniyor ama hiçbirşey görünmüyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 415
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı