Çözüldü Origin Apex Legends Oyununu Seçilmiş Klasöre Kurmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BurakDamarcan

Hectopat
Yer
Antalya/Serik
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Origin'den indirme yerini C diskimde yer olmadığı için E diskinde bir klasör açtım ve orayı seçtim. Ancak Origin oyunu belirttiğim klasöre değil C: \Program Files (X86)\Origin Games\Apex dizinine kuruyor. C diskimde de yer kalmadı oyunu E diskine nasıl taşırım, ne yapmam lazım? Yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
Halihazırda inerken yazmıştım bunu yine de hepinize çok teşekkür ederim sorunu çözdüm.
İptal ettim %32 iken ve yeniden kuruluma başladım.
@fatihgaucho'nun görselini attığı gibi indirmeye başlarken klasör soruyor oluşturduğunuz klasörün içine Apex diye bir klasör daha kurması gerekiyor aynı görseldeki gibi. ''E:\Origin Games\Apex''
Origin Games dizinine Apex diye bir klasör kurduğundan emin olun indirmeye öyle başlayın konu çözüldü olarak işaretlenebilir.
originoyunyuekleme-jpg.428152
Oyun kütüphanesinden oyun üzerine tıklayın. Ayarlar simgesine tıkladıktan sonra "Move Game" seçeneği ile taşıyabilirsin. Aslında oyunu ilk yüklerken klasör seçimini doğru yapsan gene belirlediğin diske yüklenmesi lazım.

originoyuntaşıma.jpg

originoyunyükleme.jpg

Alternatif olarak Junction link kullanabilirsiniz. Uygulamayı kapattıktan sonra dosyayı HDD'ye kopyalayın, akabinde başlat menüsünde CMD yazıp arama yapın. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın, sonra
mklink /j "C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs" "E:\SDK\x86\Microsoft SDKs"
bu linki kendinize göre düzenleyip CMD ekranına yazın.
İlk yazacağınız alan dosyanın olması gereken kısım, ikinci yazacağınız kısım ise HDD'deki yolunuz.
Herhangi bir yerde takılırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Halihazırda inerken yazmıştım bunu yine de hepinize çok teşekkür ederim sorunu çözdüm.
İptal ettim %32 iken ve yeniden kuruluma başladım.
@fatihgaucho'nun görselini attığı gibi indirmeye başlarken klasör soruyor oluşturduğunuz klasörün içine Apex diye bir klasör daha kurması gerekiyor aynı görseldeki gibi. ''E:\Origin Games\Apex''
Origin Games dizinine Apex diye bir klasör kurduğundan emin olun indirmeye öyle başlayın konu çözüldü olarak işaretlenebilir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı