Apex Legends Origin dosyalarını Steam'e aktarma

İşletim sistemi
Windows 10

excellentjob7

Hectopat
Yer
Leicestershire
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Arkadaşlar merhaba, bugün itibarıyla Steam üzerinden Apex Legends erişime açıldı, ben önceden Origin'de oynuyordum Origin'deki oyun dosyalarını Steam'e kopyalayınca oyunu oynayabilir miyiz? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşa niye hahaha atmışlar anlamadım.

Bu şekilde yapınca olmuyor. Steam'den indirilmesi gerekli veya dediğin şekilde aktarım yapıp dosya bütünlüğünü doğrula dersin, eksik ne varsa indirir belki o şekilde oynanabilir. Ama temiz olması adına baştan yükleyin derim, 31.4 GB indiriyor, kurduktan sonra 52.9 GB oluyor.

Bu arada menüde ciddi FPS sıkıntıları var, bazı arkadaşlar da oyunda çimlerde ciddi FPS düşüşü aldığını söylemiş Steam'de. Ama bu sıkıntılar Origin'de yok, ben de denedim. Steam'de garip bir bug var menüde ve çimlerde şimdilik.

Steam\steamapps\common klasörünün içine at bakalım oyunun kurulu olduğu klasörü. Ondan sonra da Steam'den oyunu indirmeye bas.
deneyeceğim
Arkadaşa niye hahaha atmışlar anlamadım.

Bu şekilde yapınca olmuyor. Steam'den indirilmesi gerekli veya dediğin şekilde aktarım yapıp dosya bütünlüğünü doğrula dersin, eksik ne varsa indirir belki o şekilde oynanabilir. Ama temiz olması adına baştan yükleyin derim, 31.4 GB indiriyor, kurduktan sonra 52.9 GB oluyor.

Bu arada menüde ciddi FPS sıkıntıları var, bazı arkadaşlar da oyunda çimlerde ciddi FPS düşüşü aldığını söylemiş Steam'de. Ama bu sıkıntılar Origin'de yok, ben de denedim. Steam'de garip bir bug var menüde ve çimlerde şimdilik.
o zaman bir süre daha beklemekte fayda var
Hayır, Steam'den oynamak istiyorsan Steam'den indirmelisin, aktarım yapamazsın. Ayrıca Steam'den oynayacaksan Origin'deki Apex'i bilgisayarından kaldırmanı öneririm.

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı