Origin BF3 Download Error

• Konuyu başlatan Batuhan Görkem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 4B
Peki, bekleyeyim 1 saat falan.
1 gün beklesen daha hızlı iner. Çünkü ben yeni origin hesabı açtım programı indirdim ve oyunu hesabıma ekledim indireyim dedim ama çok yavaştı aynı hatayı aldım origini falan sildim ve temizledim. Nasıl olsa hesabında sonsuza kadar kalacak. Millet birden indirmeye başladı serverlar yoğunlaştı ve müsait olmadığını belirtmiş.

Herkes aynı anda yüklenince sunucular kaldırmadı. Bir de delinin biri bir yalan atmış, indirmezseniz hesabınızdan silinir diye. Hayatında orijinal almayanlar da bu yalanı yiyince herkeste bir ne olur ne olmaz indireyim telaşı var.

Oyun ömür boyu hesabında artık kardeşim. Sabırlı ol. Yarın indirirsin...

Teşekkürler, ilk defa internet üzerinden gerçekleştirdiğim için sabırsızım.:D

Hocam şımarıklık gibi olmasında, bu sorunu yaşayan çok fazla insan var. Üste sabitleyebilir misiniz? @Recep Baltaş

Bende aynı hatayı alıyorum şimdi bu oyunun üctersiz indirme süresi 3 haziranda doluyor peki ben 4 hazıranda indirmek istesem indirebilir miyim ?
Birde oyun inene kadar Pc açık mı durması gerekiyor? Pc'yi kapatıp açsam kaldığı yerden devam eder mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirmeye başladıktan sonra bile kopabilir. (Devam et deyince devam ediyor tabi)

Sabırlı olun. Para vermediniz nasıl olsa :p

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı