Çözüldü Origin "Could Not Connect to Internet" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KvL

Picopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Öncelikler selamlar, iyi günler!

Dün güzel güzel Battlefield 4 oynarken sıkılıp oyundan çıktım ve biraz da Battlefield 3 oynayayım dedim ancak bu sefer birdenbire Origin, başlıkta belirtiğim hatayı vermeye başladı. Ben de bari gideyim de güncelleme dosyasını indireyim de kurayım dedim ancak o da işe yaramadı. Daha sonrasında internette görebildiğim her şeyi denedim, EA'nin resmi sitesindeki "Solved" diye belirttiği yöntemleri bile denedim ancak hiçbir işe yaramadı.
Ayrıyeten ne kadar basit yöntem (bilgisayarı yeniden başlatma + Origin'i silip tekrar yükleme gibi) varsa onları da denedim ancak yine olmadı.

Çok rica ediyorum.

1630571000465.png

Çözüm
Aga formatladım bilgisayarı hatta Windows 7 olan bilgisayarımı Windows 10'a yükselttim, yine hata veriyor sinir hastası olduk.

Kanka sonunda hallettim. format attıktan sonra aynı hatayı verdi de bu sefer hatada linke tıklayıp güncellemeyi indirince düzeldi. Son çare format atarak çözdüm yani ben de maalesef.

Aga bu ara bayağı sinir krizlerini hakeden biri gibiyim.
Zor bela bilgisayara format attığım yetmezmiş gibi 3 saattir driverlarla uğraşıyorum bir de eğer yine olmazsa sanırım kötü şeyler olacak.
Eğer güzel şeyler olursa buraya yazacağım.
Hay tüküreyim böyle işe.Format da işe yaramadı.
Çözüm!

Windows 7 olan bilgisayarıma Windows 10 Home Basic yükleyerek + Microsoft'un Visual C++ 2013 ve 2015 yazılımlarını kurarak sorunumu çözdüm.
Öncelikler selamlar, iyi günler!

Dün güzel güzel Battlefield 4 oynarken sıkılıp oyundan çıktım ve biraz da Battlefield 3 oynayayım dedim ancak bu sefer birdenbire Origin, başlıkta belirtiğim hatayı vermeye başladı. Ben de bari gideyim de güncelleme dosyasını indireyim de kurayım dedim ancak o da işe yaramadı. Daha sonrasında internette görebildiğim her şeyi denedim, EA'nin resmi sitesindeki "solved" diye belirttiği yöntemleri bile denedim ancak hiçbir işe yaramadı.
Ayrıyeten ne kadar basit yöntem (bilgisayarı yeniden başlatma + Origin'i silip tekrar yükleme gibi) varsa onları da denedim ancak yine olmadı.

Çok rica ediyorum.

Eki Görüntüle 1155795

Hocam bende de aynı sıkıntı var. Dün herhangi bir şey yoktu, Origin'den kaynaklı büyük ihtimalle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de aynı sıkıntı var. Dün herhangi bir şey yoktu, Origin'den kaynaklı büyük ihtimalle.
Ben de son çözümü format olarak görmüştüm ama umarım bu birkaç gün içerisinde düzelir.
Hocam eğer sorun çözüllürse buraya ya da özelden mesaj atabilir misiniz rica etsem?

Ben de son çözümü format olarak görmüştüm ama umarım bu birkaç gün içerisinde düzelir.
Hocam eğer sorun çözüllürse buraya ya da özelden mesaj atabilir misiniz rica etsem?

Aga formatladım bilgisayarı hatta Windows 7 olan bilgisayarımı Windows 10'a yükselttim, yine hata veriyor sinir hastası olduk.

Ben son çareyi format olarak görüyorum:')

Kanka sonunda hallettim. format attıktan sonra aynı hatayı verdi de bu sefer hatada linke tıklayıp güncellemeyi indirince düzeldi. Son çare format atarak çözdüm yani ben de maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aga bu ara bayağı sinir krizlerini hakeden biri gibiyim.
Zor bela bilgisayara format attığım yetmezmiş gibi 3 saattir driverlarla uğraşıyorum bir de eğer yine olmazsa sanırım kötü şeyler olacak.
Eğer güzel şeyler olursa buraya yazacağım.
Hay tüküreyim böyle işe.Format da işe yaramadı.
Çözüm!

Windows 7 olan bilgisayarıma Windows 10 Home Basic yükleyerek + Microsoft'un Visual C++ 2013 ve 2015 yazılımlarını kurarak sorunumu çözdüm.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı