Origin FIFA Yedeği Tekrardan Nasıl Yüklenir?

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, dün HDD kayıt ettim FIFA yedeğini.
Bugün format attım ve HDD'de bulunan FIFA klasörüne Origin üzerinden oyunun yüklü bulunduğu klasöre yükleme yap dediğimde tekrardan indirme işlemi başlatıyor?
Nasıl tekrar yüklemeden kayıtlı olan yedeği aktarabilirim?

Dosyaları kopyalamadan önce indirme işlemini başlatın. İndirme %1-2lere geldiğinde durdurup Origin'i görev yöneticisinden kapatın. Daha sonra yedeklediğiniz oyun dosyalarını kurulum yerine kopyalayın. Değiştirme uyarısı verirse onaylayın. Daha sonra Origin'i açın ve indirme işlemine devam edin. Dosyaları algılayıp kısa bir tarama yaptıktan sonra oyununuz hazır olacak.

Dosyaları kopyalamadan önce indirme işlemini başlatın. İndirme %1-2lere geldiğinde durdurup Origin'i görev yöneticisinden kapatın. Daha sonra yedeklediğiniz oyun dosyalarını kurulum yerine kopyalayın. Değiştirme uyarısı verirse onaylayın. Daha sonra Origin'i açın ve indirme işlemine devam edin. Dosyaları algılayıp kısa bir tarama yaptıktan sonra oyununuz hazır olacak.
Direk yükleme işlemini nereye yapalım sorusuna yedeklediğim klasörü seçmiştim.
İçindekiler hepsi gitmiş...
Belgelerim klasörünü yedeklemiştim tekrardan yükleyeceğim şimdi onu belgelerime attıktan sonra kariyer modum silinir mi?

Yedekledikten sonra oyuna güncelleme gelmediyse eski kayıt dosyalarınızı belgelerime kopyalayıp kullanabilirsiniz. Kariyer, kayıtlı kadrolar vs silinmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı