Origin hesabı nasıl Steam'e bağlanır?

Arkadaşlar BF4, BF1 ve BF5 oyunları bende halihazırda Origin uygulamasında var. BF5 ve BF4'ü hiç oynamadım fakat BF1'de Origin de +150 saat oyun sürem var ve bütün silahlar vs. açık durumda aynı zamanda seviyemde son seviye olan 150 lvl. Ben Steam'den Battlefield bundle paketini aldığımda BF1'i Steam'den yükleyip oynarsam tekrardan sıfırdan mı başlamam gerekiyor? Origin'deki hesabımı Steam'de oynayamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar BF4, BF1 ve BF5 oyunları bende halihazırda Origin uygulamasında var. BF5 ve BF4'ü hiç oynamadım fakat BF1'de Origin de +150 saat oyun sürem var ve bütün silahlar vs. açık durumda aynı zamanda seviyemde son seviye olan 150 lvl. Ben Steam'den Battlefield bundle paketini aldığımda BF1'i Steam'den yükleyip oynarsam tekrardan sıfırdan mı başlamam gerekiyor? Origin'deki hesabımı Steam'de oynayamaz mıyım?

Yine Origin hesabınla giriş yapmanı istiyecektir.

Yine Origin hesabınla giriş yapmanı istiyecektir.
Böyle bir seçenek çıkarıyor mu steam ile giriş yaptığımızda eminsiniz değil mi? Ona göre koleksiyon için bundle paketini satın alacağım bundan sonra oynamaya steam den devam etmeyi düşünüyorum. Eğer kesin olarak emin değilseniz boşu boşuna 105 TL ödeme yapmayayım.

İsterseniz siz Apex Legends indirip test edin eğer Origin ile girmenizi isterse sorun yok demektir.
Hem kendinizde görmüş olursunuz.

Böyle bir seçenek çıkarıyor mu Steam ile giriş yaptığımızda eminsiniz değil mi? Ona göre koleksiyon için bundle paketini satın alacağım bundan sonra oynamaya Steam'den devam etmeyi düşünüyorum. Eğer kesin olarak emin değilseniz boşu boşuna 105 TL ödeme yapmayayım.

origin.png

Kırmızı ile işaretlediğim yerde Origin hesabına girmen gerektiği yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı