Origin Hesabına giriş yapılmıyor

mhmtock1903

Kilopat
Daha fazla  
Origin hesabıma giriş yaptığımda güvenlik kodu istiyor fakat Origin'in kayıtlı olduğu e-posta hesabım ban yedi, giriş yapamıyorum. Bundan dolayı Origin'e de giremiyorum artık. Origin'in kayıtlı olduğu e postayı değiştirmeyi denedim ama kayıtlı e-postaya kod gönderdi. Haliyle giriş yapamadım. Güvenlik kodunu kaldırmayı denedim, yine e-postaya kod gönderdi. Bunun bir yolu var mı?

Origin hesabıma giriş yaptığımda güvenlik kodu istiyor fakat Origin'in kayıtlı olduğu e-posta hesabım ban yedi, giriş yapamıyorum. Bundan dolayı Origin'e de giremiyorum artık. Origin'in kayıtlı olduğu e postayı değiştirmeyi denedim ama kayıtlı e-postaya kod gönderdi. Haliyle giriş yapamadım. Güvenlik kodunu kaldırmayı denedim, yine e-postaya kod gönderdi. Bunun bir yolu var mı?
Güvenlik sorusu ile giriş yapmayı denedin mi? Yani öyle bir seçenek yok mu ?

Origin destek ekibiyle görüşebilirsin. Ama ingilizce şart. :D

Sorması ayıp mail adresleri ban yiyor mu? :D

Origin hesabım bir başkası tarafından ele geçirilip, güvenilir e-posta ve güvenlik sorularım değiştirilmiştir. Origin destek birimiyle görüşerek pratik bir şekilde çözmüştüm. Sizin için de @GulGok 'ün söylediği gibi çözüm yolu Origin destek'ten geçiyor gibi.

Origin hesabım bir başkası tarafından ele geçirilip, güvenilir e-posta ve güvenlik sorularım değiştirilmiştir. Origin destek birimiyle görüşerek pratik bir şekilde çözmüştüm. Sizin için de @GulGok 'ün söylediği gibi çözüm yolu Origin destek'ten geçiyor gibi.
Yalnız bu eski Rome Total War. 2. serisi değil. Eski oyun , Steam le bağlantısını çözemedim ?

Origin destek ekibiyle görüşebilirsin. Ama ingilizce şart. :D

Sorması ayıp mail adresleri ban yiyor mu? :D
tam olarak ban yedi denmez de mesajlar gelmiyordu hiç postaya. Gelen kutusu boş görünüyordu hep. Bu arada dediğin gibi yapıp hallettim. İngilizce seviyemin bu kadar iyi olduğunu tahmin etmiyordum çok rahat anlaşmıştım canlı destekle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı