Origin İninal Kart oyun alamama sorunu

Ilke

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Star Wars Battlefront indirimde ve almak istiyorum. Fakat hep şu hatayla karşılaşıyorum. Kartımda 103,97 TL var param da yetiyor. Sebebi nedir?

"we're unable to process your payment right now" diyor.

Farklı metotlar denememe rağmen hala aynı.

İşte bu.

ScreenHunter_75 Feb. 04 14.30.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu Origin'de olan katılaşmış hatalar. Ben de çok yaşadim. Çözümü farklı bir kart denemen, başka bir çözümü yok bildiğim kadarıyla.

Yeni bir hesap açmanız bir şeyi değiştirmez mantiken çünki aynı kart ile giriyorusunuz. Bir ihtimal vardır belki, Origin'de fazla oynununuz yoksa açabilirsiniz :)

Şimdide bu hatayı alıyorum bunun sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• ScreenHunter_76 Feb. 04 15.33.jpg
    ScreenHunter_76 Feb. 04 15.33.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 491
kredi kartınız yurt dışı alışverişlere açık oldugunuza emin misiniz bankanizla bir görüşün isterseniz

Farklı kart deneyin :) Bu doğrulamak edemiyoruz

Başlıktada belirttiğim gibi İninal kart kullanıyorum.

Ve farklı kartım yok

Lütfen birisi yardım etsin bu oyunu gerçekten istiyorum param boşa gitmesin.

Anladim ancak banka ile ilgli bir sorundur muhtemelen çünki bende başta belirttigim gibi bir çok kez bu sorunla karşılaştım farklı zamanlarda deneyin o zaman

Star Wars Battlefront indirimde ve almak istiyorum. Fakat hep şu hatayla karşılaşıyorum. Kartımda 103,97 TL var param da yetiyor. Sebebi nedir?

"we're unable to process your payment right now" diyor.

Farklı metotlar denememe rağmen hala aynı.

İşte bu.

Eki Görüntüle 138183

Aynı sorun ben de vardı. İninal kartımı bababım PayPal hesabına ekledim. O şekilde FIFA 16 satın aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı