Çözüldü Origin Kurulum Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Death Magnetic

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Origin'in kendi sitesinden kurulum dosyasını indirdim. Tıkladığımda direkt bu hatayı veriyor. İnternet bağlantımda sorun yok. Çözümü nedir acaba?

41063861_2146403588961912_4555150900053671936_n.jpg

Yönetici olarak çalıştırıp deneyin. Bir de virüs programı kullanıyor musunuz?
@ForAnAngeL hocam yönetici olarak çalıştır dedim ayrıca virüs programı ve güvenlik duvarı gibi şeyleri kapatıpta denedim vpn falan kapattım ama devam ediyor maalesef. aslında kullandığım bir program değil ama fifa 19 aldık mecbur çalıştırmam gerek :D

Program data içerisinde Origin klasörü varsa silip tekrar dene.
Denedim hocam maalesef aynı sıkıntı devam ediyor.
Arkadaşlar eski bir setup kullanarak kurdum programı. Ancak şimdi de giriş yapmıyor, "You must be online when logging in for the first time." hatası veriyor. Bunu nasıl çözerim acaba?
Flood yaptığım için özür dilerim, konu başlığı çözüldü olarak güncellenebilir.

Denetim Masası - İnternet Seçenekleri - Bağlantılar yerel ağ ayarları (LAN ayarları) - sekmesinden sadece "ayarları otomatik olarak algıla" seçeneğini seçtim ve başka bir şey seçiliyse kaldırdım. Bu şekilde çözüldü. Eğer konuma gelip aynı sorundan muzdarip olan arkadaşlarımız olursa böyle çözebilir umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı