Çözüldü Origin "MSVCP140.dll" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Falcon

Hectopat
Sürücüyü kaldıramıyorum, kaldırdıktan sonrada Microsoft sitesinden indirdiğim setup başlıyor ancak devam etmiyor. Çıldıracağım bir kasa değiştirdik ne çektik ya. Forumdaki çözümü biliyorum ancak işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mevcut olan Redist paketlerini kaldırıp linkten indirip deneyin.
Merhaba, öncelikle size bu hatada yardımcı olunabilmesi için Process Monitor raporu paylaşmanız gerekmekte. Process Monitor, Windows için gelişmiş bir gerçek zamanlı sistem izleme aracıdır ve hata nedenleriyle alakalı bilgileri bu rapor barındırmaktadır.

Process Monitor raporunu nasıl paylaşacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki rehber linkine tıklayabilir ve dosyayı güvenilir bir dosya yükleme servisine (Google Drive, Yandex.Disk vb.) yükleyip indirme bağlantısını konunuzda paylaşabilirsiniz.

Çözüm

Hocam Denetim Masası'ndan kaldır diyorum ancak setup açılıyor devam etmiyor, kuruyorum devam etmiyor can sıkıcı bir durum 7 saattir halledemedim PC kasası değiştim cebelleşiyorum.

Olmazsa @Enes3078 hocamın dediği gibi rapor almayı deneyin.

Kaldırmadan deneyin, Update yani repair olarak seçersiniz.

Onuda denedim hocam setup ilerlemiyor, yüklenme sembolü ilerlemiyor dolmuyor.

Merhaba, öncelikle size bu hatada yardımcı olunabilmesi için Process Monitor raporu paylaşmanız gerekmekte. Process Monitor, Windows için gelişmiş bir gerçek zamanlı sistem izleme aracıdır ve hata nedenleriyle alakalı bilgileri bu rapor barındırmaktadır.

Process Monitor raporunu nasıl paylaşacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki rehber linkine tıklayabilir ve dosyayı güvenilir bir dosya yükleme servisine (Google Drive, Yandex.Disk vb.) yükleyip indirme bağlantısını konunuzda paylaşabilirsiniz.

Hangi uygulamanın raporunu atayım hocam?

Olmazsa @Enes3078 hocamın dediği gibi rapor almayı deneyin.
Hallettim hocam şükür açıldı origin sağ olun var olun.

Geri
Yukarı