Origin oyun indikten sonra finalizing de kalıyor

mrvblgc

Centipat
Origin hesabımı en son yazın açmıştım şimdi tekrardan açtım. oyunumu indiriyorum ancak indirdikten sonra finalizing diye kalıyor ve oyun inmiyor. Biraz araştırma yaptım ancak sorunu çözemedim yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2020-03-29 18.13.09.png
    Ekran Resmi 2020-03-29 18.13.09.png
    160,3 KB · Görüntüleme: 105
Sol altta bulunan "Download Manager" kısmının da ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Aynı sorunu Apex Legends güncellemesi yaparken yaşamıştım. Origin hesabınızdan çıkış yapıp (Log off şeklinde Origin'i kapatmak değil) bilgisayarınızı yeniden başlatın, daha sonra tekrar oturum açıp indirmeye devam ettiğinizde sorunun çözülmesi lazım, ben böyle çözmüştüm sizde işe yarar mı bilmiyorum.

Aynı sorunu Apex Legends güncellemesi yaparken yaşamıştım. Origin hesabınızdan çıkış yapıp (Log off şeklinde Origin'i kapatmak değil) bilgisayarınızı yeniden başlatın, daha sonra tekrar oturum açıp indirmeye devam ettiğinizde sorunun çözülmesi lazım, ben böyle çözmüştüm sizde işe yarar mı bilmiyorum.
çok teşekkürler ilgin için ama düzelmedi 😔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı