Origin Oyun Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar merhaba. Ben arkadaşımdan sadece Battlefield 1 olan hesap aldım ucuza. Şimdi ben bu hesaptaki oyunu, Steam'deki aile paylaşımı gibi bir yolla, benim asıl hesabımda da oynayabilir miyim? Yapabilirsem, nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Origin Yardım" ile iletişime geçerek iki hesanında kendine ait olduğunu kanıtlayıp oyunları tek hesapta birleştirilebiliyorsun diye biliyorum. Deneyip geri dönüş atarsan müteşekkir kalırım.

Hayır, hesapları değiştirmeniz lazım oynamanız için, oyunu oraya almanın veya diğer hesap ile oynamanın bir yolu yok.

"Origin Yardım" ile iletişime geçerek iki hesanında kendine ait olduğunu kanıtlayıp oyunları tek hesapta birleştirilebiliyorsun diye biliyorum. Deneyip geri dönüş atarsan müteşekkir kalırım.

Deneyip olumsuz yanıt alan kişiler görmüştüm, gelen cevap hep böyle bir hizmetlerinin olmadığı yönünde. Yapabileni gördünüz mü daha önce? Eğer geldiyse böyle bir sistem -ki sanmıyorum- bizde kullanalım. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı