Origin Servis Problemi "Online login is currently unavailable"

KazamiSenpai

Hectopat
Selamlar herkese, dun Need for Speed Payback aldım problemsiz bir şekilde kutuphaneden herhangi bir şey yukelemeye calışınca 196620 indirme hatasını aldım. Oyle sinir oldum ki reset attım fabrika ayarına dondurdum cunku internet ayarları ile oynadıgımı dusundum düzelmedi. Şimdi de bu hatayı alıyorum lutfen yardım edin.

Ustte yazdığı gibi Online login is currently unavailable.

Gerekirse diye sistem özelliklerim;

8 GB 3000 MHz RAM
AMD 5 2500X
GTX 1650 Ti OC Edition
MSI A320 Pro anakart

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masası, İnternet Seçenekleri, Bağlantılar sekmesi, LAN Settings'e tıklayın.

Yerel Ağınız İçin Bir Proxy Sunucusu Kullanın seçeneğinin seçimini kaldırın, Tamam'ı ve Uygula'yı tıklayın, sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Selamlar herkese, dun Need for Speed Payback aldım problemsiz bir şekilde kutuphaneden herhangi bir şey yukelemeye calışınca 196620 indirme hatasını aldım. Oyle sinir oldum ki reset attım fabrika ayarına dondurdum cunku internet ayarları ile oynadıgımı dusundum düzelmedi. Şimdi de bu hatayı alıyorum lutfen yardım edin.

Ustte yazdığı gibi Online login is currently unavailable.

Gerekirse diye sistem özelliklerim;

8 GB 3000 MHz RAM
AMD 5 2500X
GTX 1650 Ti OC Edition
MSI A320 Pro anakart
Naptın kardesim yapabildin mi? Bende de aynı sorun var herseyi denedim ama gene olmadı
Denetim Masası, İnternet Seçenekleri, Bağlantılar sekmesi, LAN Settings'e tıklayın.

Yerel Ağınız İçin Bir Proxy Sunucusu Kullanın seçeneğinin seçimini kaldırın, Tamam'ı ve Uygula'yı tıklayın, sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Senin dedigin gibi yaptım gene calısmadı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı