Origin Silver Bafır vs Majesty Silver sistem

tekrar merhabalar,

Aşağıda konu ürün ile ilgili bir video hazırlanmış, sizlerin konu ile ilgili yorumlarını nedir acaba ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özelleştirme kısmından:
SSD'yi Kingston 1 TB NV2 seçin. Ardından sipariş verebilirsiniz, kampanyalı bir sistem. Kısa sürede almanızı öneririm. İşlemci güçlü olduğu için çok darboğaz yapacağını düşünmüyorum ancak güvenmiyorsanız @raidExodus 'un dediğine bakabilirsiniz.
tekrar merhabalar,

Aşağıda konu ürün ile ilgili bir video hazırlanmış, sizlerin konu ile ilgili yorumlarını nedir acaba ?
Yukarıda alıntıladığım yorumu okuyun. Aynı sistemden bahsediyoruz.

Hocam onu anladım :) sadece videodaki arkadaşımız işlemci ve anakart değiştirerek farklı bir modifikasyon uygulamış, şu an için ben de 2k monitör yerine 1080p monitör kullanacağım. Sizlerin de mesajlarında bahsettiği gibi darboğaz olmaması açısından bu değişikliği yapmak ne kadar mantıklıdır ? Fiyat performans olarak bütçenin oralara çıkmasına değer mi bunu merak ediyorum.

Müsait olduğunuzda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam onu anladım :) sadece videodaki arkadaşımız işlemci ve anakart değiştirerek farklı bir modifikasyon uygulamış, şu an için ben de 2k monitör yerine 1080p monitör kullanacağım. Sizlerin de mesajlarında bahsettiği gibi darboğaz olmaması açısından bu değişikliği yapmak ne kadar mantıklıdır ? Fiyat performans olarak bütçenin oralara çıkmasına değer mi bunu merak ediyorum.

Müsait olduğunuzda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Evet, işlemciyi değiştirdiğinizde daha az darboğaz yapacaktır ancak fiyatta artacaktır. Yaklaşık 22.000 TL oluyor sanırım. Uzun vadede çok daha iyi tabii. Anakart değişikliğine çok gerek yok.

Aynen sizlerin de söylemiş olduğunuz gibi, ssd değiştirdim sadece ve siparişimi verdim. Çok teşekkür ederim yorumlarınız ve desteğiniz için, şu an için gerçekten fiyat performans bir ürün aldığımı düşünüyorum. Sabırsızlık ile kargonun gelmesini bekleyeceğim.

İyi ki sizler gibi danışabileceğimiz, bizlere fikir verebilecek kişiler var, teşekkür ederim tekrar.

Aynen sizlerin de söylemiş olduğunuz gibi, ssd değiştirdim sadece ve siparişimi verdim. Çok teşekkür ederim yorumlarınız ve desteğiniz için, şu an için gerçekten fiyat performans bir ürün aldığımı düşünüyorum. Sabırsızlık ile kargonun gelmesini bekleyeceğim.

İyi ki sizler gibi danışabileceğimiz, bizlere fikir verebilecek kişiler var, teşekkür ederim tekrar.
Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı