Origin & Steam oyunlarını yeniden indirmeden açma

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
İyi günler herkese. Ben bilgisayara az önce format attım. Origin ve Steam oyunlarım 2.cil HDD'imde bulunuyordu. Ancak formattan sonra açmaya çalışınca, Origin gereklidir hatası alıyorum. Steam de ise kütüphanemde oyunlar gözükmüyor. Bunları tekrar baştan indirmeyi açıkçası pek istemiyorum. O yüzden Origin ve Steam'in bu oyunları görmesini nasıl sağlayabilirim?

Ok. Steam'i hallettim. Origin nasıl olacak o kaldı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ekleye basın.
Oyunların exe'sini seçin.

Maalesef bu yöntem işe yaramıyor. Origin de online gözükmüyorsunuz. Neyse buna bir çözüm bulamadım. Bende oyunları yeniden indirmeye karar verdim. Yapacak pek bir şeyde yoktu. :) Steam'i nasıl hallettiğimi yazacak olursam eğer :

Ayarlar kısmına geliyoruz. Kütüphane Klasörleri kısmına tıklayıp, oyunların bulunduğu klasörü seçiyoruz. Sonra tüm oyunlar yeniden ''Oyna'' olarak gözüküyor. Konu kilitlenebilir. :)

Hepsini yerine at. Daha sonra steam de ve originde indir de. O zaten PC'de dosyaların olduğunu görünce indirmeyecek, oyunu oynayabileceksin :)

Özür dilerim görmemişim son mesajı telefondan yazıyordum da :rolleyes:

Oyunların yedeklerini kendin mi aldın yoksa Steam üzerinden oyun dosyalarını yedekle diyerek mi? Eğer Steam üzerindeki seçenekten gittiysen oyun dosyalarını yükle diyerek klasörü seçersen dosyaları tekrar Steam içerisine aktarıp sorunsuz şekilde başlatacaktır. Ancak başta dediğim gibi kopyalayıp kendin yaptıysan malesef çözümünü bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı