Origin üzerinden Crysis nasıl oynanır?

Ghost Of Batman

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den EA Play aldım. Oradan Crysis'i yükledim. Fakat açılmadı. Baktım Origin'den açılırsa oluyormuş. Ama bir türlü çıkmadı Origin'de. Nasıl Origin üzerinden Crysis'i oynayabilirim.

Steam'de EA Play ile yüklenen oyun açılırken Origin oturumu da açmanız için yönlendirir. Siz sisteminize Origin'i de yükleyin hesabınız yoksa hesap oluşturun. Ardından Steam üzerinden oyunu açın. Otomatik bağlaması ve açılması gerek.

Steam'de EA Play ile yüklenen oyun açılırken Origin oturumu da açmanız için yönlendirir. Siz sisteminize Origin'i de yükleyin hesabınız yoksa hesap oluşturun. Ardından Steam üzerinden oyunu açın.

Hocam zaten Origin yüklü. Zaten bende onun için dedim çünkü açılmıyor. Kod istiyor yanlış diyor.

Nasıl bir kod. Ekran görüntüsü atar mısınız?

Şu şekilde. CD anahtarı istiyor CD anahtarına basıyorum CD anahtarı bekleniyor diyor ondan sonra hiçbir şey olmuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1011).png
    Ekran Görüntüsü (1011).png
    2 MB · Görüntüleme: 55
Bunu bir dener misiniz?

Rehberimi paylaşıp insanların sorunlarını çözmeme ortak olduğunuz için teşekkür ederim. Rehber yüksek ihtimalle sorunu çözecektir. Siyah ekran hatası alanlar oluyor onun hakkında da rehbere bilgi eklemiştim göz atabilirler.

Geri
Yukarı