Origin Üzerinden İninal Kart İle Oyun Almak

Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda sizlere açtığım konumda tavsiyelerinizi almıştım şimdi ise Origin üzerinden Battlefield 4 Premium Edition almayı uygun gördüm. Aklımda kalan soruların cevaplarını bulamadım ve bu yüzden bu konuyu açıyorum.
İlk sorum Origin'den İninal Kart ile alış veriş yapabilir miyim?
İkinci sorum 20 € oyunun fiyatı ben karta ne kadar yükleme yapmam gerek?

Arkadaşlar lütfen yardım edin zamanım kısıtlı. :/

MasterCard ile alış veriş yapılıyorsa ki büyük ihtimalle oluyordur, oyunu alırsın.

20 euro 63TL olduğuna göre senin en az 75TL yükletmen lazım. 25'in katları olarak yükleme oluyor biliyorsundur.

Son düzenleme:
MasterCard ile alış veriş yapılıyorsa ki büyük ihtimalle oluyordur, oyunu alırsın.

20 euro 63TL olduğuna göre senin en az 75TL yükletmen lazım. 25'in katları olarak yükleme oluyor biliyorsundur.
Yanlışın var hocam 5'in katları değil mi bkz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatta burada da bir arkadaş 5 Tl yükleme yapıyor bkz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunu satın aldım arkadaşlar fakat bir arkadaş önermişti o yöntemle almayı denedim ve 65 Tl almak yerine 45 Tl gibi bir fiyata satın aldım ve mutluyum :LOL:. Konu kilitlenebilir, sağolun arkadaşlar yorumlarınız için.

Yanlışın var hocam 5'in katları değil mi bkz.

Hatta burada da bir arkadaş 5 Tl yükleme yapıyor bkz.

Oyunu satın aldım arkadaşlar fakat bir arkadaş önermişti o yöntemle almayı denedim ve 65 Tl almak yerine 45 Tl gibi bir fiyata satın aldım ve mutluyum :LOL:. Konu kilitlenebilir, sağolun arkadaşlar yorumlarınız için.
Nasıl aldığını söylermisin Bende BF 4 alırken hata veriyor

Beyler oyunu almak işçin pay now a basıyorum ve sonuç bu "Your action cannot be processed
We're unable to process your order at this time, as the payment method has been declined by your credit card issuer or bank. Please contact your bank before trying again, or use a different payment method to complete your order."ne yapmam lazım para boka gitmesin.

Beyler oyunu almak işçin pay now a basıyorum ve sonuç bu "Your action cannot be processed
We're unable to process your order at this time, as the payment method has been declined by your credit card issuer or bank.
Please contact your bank before trying again, or use a different payment method to complete your order."ne yapmam lazım para boka gitmesin.
Şu an aynı hata bende oluyor ne yaptın çözebildin mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı