Origin ve Oyundan Atma

İşletim sistemi
Windows 10

Uskudarli34

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba öncelikle. Bu sorunu önceden de yaşıyordum ama bu kadar sık olmadığından sorun etmemiştim. Battlefield V'de oyundan atıyor ama bir rapor ekranı da gelmiyor. Acaba sorun arkada bir program vb. mi diye düşündüm ama öyle işlemciyi ve GPU'yu oyundan başka zorlayacak bir şey yok. Sorun BF V'de falan diye düşündüm ve Origin'den başka oyunlar denedim ama sık sık atmasa da yapıyor. Fakat Steam'den oynadığım video oyunlarında bu sıkıntıyı yaşamıyorum. Sizce sorun ne olabilir? Teşekkürler şimdiden. GPU 1060 6G ve CPU da R5 1600.

Merhaba öncelikle. Bu sorunu önceden de yaşıyordum ama bu kadar sık olmadığından sorun etmemiştim. Battlefield V'de oyundan atıyor ama bir rapor ekranı da gelmiyor. Acaba sorun arkada bir program vb. mi diye düşündüm ama öyle işlemciyi ve GPU'yu oyundan başka zorlayacak bir şey yok. Sorun BF V'de falan diye düşündüm ve Origin'den başka oyunlar denedim ama sık sık atmasa da yapıyor. Fakat Steam'den oynadığım video oyunlarında bu sıkıntıyı yaşamıyorum. Sizce sorun ne olabilir? Teşekkürler şimdiden. GPU 1060 6G ve CPU'da R5 1600.

Visual C++ yazılımlarını silip 2013'den 2019'a kadar X86 ve X64 olarak indirmeyi deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı