Origin'de 2 tane BF4 DLC'si ücretsiz!

Ben indirdim bile :D

Bunlar cıktıkları günden itibaren ücretsizdi zaten. Yeni mi gördünüz? Ücretsiz DLC degil bunlar.

Sunucular ve DLC haritaları tamamıyla doluyken bunu yazmanız. Garip.

Tekrar yorumumu okursan "çoğu DLC haritası" dedim hepsi değil. Tüm genişletme paketlerine sahibim ve sadece birkaç haritayı oynayabildim. "çoğu" sunucu DLC haritaları değil ana oyunla gelen haritaları oynanmakta.

Tekrar yorumumu okursan "çoğu DLC haritası" dedim hepsi değil. Tüm genişletme paketlerine sahibim ve sadece birkaç haritayı oynayabildim. "çoğu" sunucu DLC haritaları değil ana oyunla gelen haritaları oynanmakta.

Okudum ve DLC haritalarının hepsi oynanıyor hatta 64 kisi full cekip 5-10 kisilik sıralar oluyor. Oyun cidden dolu.

Bu iki DLC bayadır bedavaydı zaten, Prime ile ilk aldığımda Origin'de gezerken görüp indirmiştim. Ama yine de bilmeyenler olabilir.

İkisinde de çok güzel haritalar var bu arada. Night Op.'da özellikle bir harita var, tamamen zifiri karanlık.

BF1-BF4-BF5 pc platformunda hileden geçilmiyor zaten. Public olarak paylaşılmış bedava hileler var. En babası yabancı forumlarda 10 dolar.
Bf1'de 30 saatim oldu 2 hileye denk geldim onlarda uçarak görünmez vuranlar. Çıkıp yeni servera geçmem 2 dakikamı aldı.

Geri
Yukarı